Golf V 1.9 TDI z 2005 roku, 16000PLN - ocena

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Kamylovsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 08, 2016 14:24

Re: Golf V 1.9 TDI z 2005 roku, 16000PLN - ocena

Post autor: Kamylovsky » pn mar 26, 2018 19:50

a więc tak, pojechałem razem z zaufanym mechanikiem w sobotę no i golf stoi pod domem :)

najbardziej zwracałem uwagę na rdze - prawa strona czysto, błotnik był robiony, pewnie dlatego, natomiast lewa strona - pojawiła się już rdza na rancie błotnika przy progu (próg nietknięty), dziś pozbyłem się chlapaczy, pod nimi ciąg dalszy rdzy na rancie + w chlapaczach i za nimi (jakby w środku) kupa mokrego piachu, dosłownie, można w nim było pół palca wskazującego zakopać.
Dodatkowo odkręciłem nadkola, tylko po lewej stronie była gąbka, miała na sobie wilgotny piach, natomiast sama w sobie była sucha, na szczęście rdzy w tym miejscu brak, a gąbka oczywiście zerwana.

Powiedzcie mi teraz, jak zabezpieczyć te miejsca przed tym piachem/wilgocią? Czy to była po prostu wina chlapaczy? Zdjęcia wrzucę do tematu z moim golfem :)



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf V 1.9 TDI z 2005 roku, 16000PLN - ocena

Post autor: doggie » pn mar 26, 2018 20:58

Gratuluję zakupu. Ciąg dalszy w kartotece jeśli ja założysz lub w tematach technicznych.



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości