Golf V GTI 2.0, 2007, 21900 zł Lubin

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
R4z3l
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 08, 2018 22:36

Golf V GTI 2.0, 2007, 21900 zł Lubin

Post autor: R4z3l » pn sty 08, 2018 22:43

witam,
przymierzam się do kupna GTI, co sądzicie o tym aucie? https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... zqxnG.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mam kawałek drogi do przejechania i nie wiem czy warto. Zastanowiły mnie nietypowe fotele i dwie rury wydechowe po bokach auta - chyba tak nie powinno być w tym modelu?



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Golf V GTI 2.0, 2007, 21900 zł Lubin

Post autor: Pastusiak » wt sty 09, 2018 22:24

Jak dla mnie jakiś bubel.
Kto w DE sprzeda za 4500 euro (a pewnie za więcej nikt tego nie kupił) zdrowe mk5 GTI?
Do tego po przejściach nawet nie usunięto świecącej się kontrolki poduszki powietrznej, inna sprawa to silnik - to nie jest zdrowa i pewna jednostka, co prawda lepsza niż późniejsze 2,0 TSI na łańcuchu ale tutaj też bywa różnie, rozrząd oprócz paska napinacz, olej pewnie będzie brać, nagar który potrafi uprzykrzać życie i powodować że auto staje się zamulone, przy aucie które ma 200 koni i tyle kosztuje nawet UPG może być do roboty. Skrzynia DSG to też kłopotliwa sprawa, może być ok a często też świruje.

Za tani to przede wszystkim i jajko niespodzianka, ktoś kupił i handluje, ja bym odpuścił. Ja bym poszukał zdrowego z manualem, od kogoś prywatnie i za taką cenę to na pewno nie z końca produkcji, raczej początek, chociaż bez 25 tys to nawet dziś do mk5 GTI bym nie podchodził, za tyle to może 2007 1,9 tdi.



Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

Re: Golf V GTI 2.0, 2007, 21900 zł Lubin

Post autor: marmi m » sob sty 13, 2018 00:42

R4z3l pisze: Zastanowiły mnie nietypowe fotele i dwie rury wydechowe po bokach auta - chyba tak nie powinno być w tym modelu?
Fotele nie są nietypowe, tylko rzadkie, była opcja skóry w tym kolorze za dopłatą, wydech oczywiście przerobiony.

Co do reszty tanio jak na gti.


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości