Dobór samochodu i sprawdzenie przed zakupem

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Dead0k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 01, 2017 22:40

Dobór samochodu i sprawdzenie przed zakupem

Post autor: Dead0k » czw lis 23, 2017 11:33

Dzień dobry!
Czy zna ktoś firmy które specjalizują się na doborze samochodu i sprawdzeniu przed zakupem i może takie firmy polecić ?? Najlepiej żeby miały np youtube kanał czy coś o swoich sukcesach

Interesują mnie firmy które wg kryteria(model, rocznik, odpowiednia kompletacja) znajdą samochód i sprawdzą go profesjonalnie przed zakupem za pomocą sprzętu dealerskiego, miernika lakieru, fachowo przez osobę która sprawdzi dokumenty, blacharkę, konkretne wady tego modelu, sprawdzi wg baz danych to poszukiwane auto, zrobi jazdę próbną.

Z tego co widzę w internecie są osobno firmy które tylko sprawdzają na ternie Polski (ceny od 300 do 500 zł za jeden egzemplarz) lub firmy które sprowadzają auta z Niemiec i sprawdzają ich tam na miejscu z klientem.

Znam kilka takich firm/przedsiębiorców znajdujących się w Niemczech i Rosji, ale niestety nie znam w Polsce.

Z poważaniem, Andrii



ada1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 07, 2018 12:31
Lokalizacja: Gryfino
Auto: Volkswagen Golf
Kontakt:

Re: Dobór samochodu i sprawdzenie przed zakupem

Post autor: ada1986 » sob kwie 07, 2018 12:41

Jak sam nie sprawdzisz auta to ja jednak bym go nie kupowała. Jak kolega wyżej napisał zakup auta w Polsce to mega problem. I nie warto też za daleko jeździć oglądać aut bo szkoda kasy na paliwo. Ludzie to oszuści i wszystko powiedzą byle tylko sprzedać grata !



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości