Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
vrathe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob cze 15, 2013 16:58

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: vrathe » pt wrz 08, 2017 22:54

Witam, w poprzednim poście wrzuciłem gti v. Lecz w głowie są różne pomysły a jako że taki gti v będzie znacznie droższy w zakupie jak i w eksploatacji popatrzylem na golfy iv. Miałem już dwa. Znalazłem takiego:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6944997442" onclick="window.open(this.href);return false;

Jestem skłonny go kupić, ale mam do gościa 530km i nie chciałbym jechać tam na darmo. Może ktoś to zna, widzial? Może jest gdzieś na forum? Z tego co się dowiedziałem przez telefon wszystko sprawne, przebieg 330tys km. Jest ladny, jedynie komora silnika nie wymalowana w braz. Blotniki byly kupowane nowe, czyli zamienniki, podobno te jakies dobre, nie najtansze. Niby bez większych przygód. Dla mnie z minusów to 98r. I silnik vp, skrzynia 5 bieg. Jednak zadbany pd chodzi ciszej, jest elastyczny i ma większy potencjał. Jakieś opinie na jego temat?



Awatar użytkownika
QQxQ
V.A.G Podlasie
V.A.G Podlasie
Posty: 1242
Rejestracja: pn cze 30, 2008 08:45
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Auto: Golf MK4
Silnik: BUB

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: QQxQ » ndz wrz 10, 2017 20:24

vrathe, Auto mojego dobrego kolegi, zrobione jak widziałeś na zdjęciach i opisywał ci przez telefon, nie ma potrzeby aby coś ukrywać

Błotniki zamienniki ale spasowanie jest nie gorsze jak ori
Nie niby bez przygód tylko na pewno, auto jest BEZWYPADKOWE

Mówisz minus to rok,silnik i skrzynia, zawsze można pojechać do salonu i skonfigurować nowe auto pod siebie,tak naprawdę ile jest wystawionych takich aut? więc jeśli się szuka już porobionego, to niema co marudzić, a i tak myślę że cena za jaką wystawił jest za niska, patrząc na to co jest porobione (lakier, pakiet, środek itp.)
Napisz mi priv co byś chciał wiedzieć, zajrzyj do mojego tematu, będziesz miał jakieś odniesienie jak jego auto jest zrobione, bo mamy bardzo podobnie porobione IV


Obrazek
Sprzedam:
(Kratki Nawiewu ) Podświetlane (6 x Komplet) - Golf IV R32/Bora
(Ramiona Aero) Stan Dobry (Możliwość odświeżenia) - Golf IV/Bora

Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: Pastusiak » ndz wrz 10, 2017 20:53

Tylko pytanie czy ktoś chce płacić 17 tys za 20 letniego golfa iv, z klekotem pod maską gdzie średnia cena to 8 tys zł. To nie jest ani 2,8 Vr6 4x4, ani jakieś extra 1,8T w skórach, w tej cenie to można myśleć o Golfie V 1,9 tdi.
Ja bym osobiście wolał Leona 1,8t sport albo Audi A3 polift 4x4 1,8T

Porobione to jak dla mnie jest wszystko to co wymaga ekploatacji a nie lakiery, wnętrze - to jest kaprys i trzeba liczyć się z tym że tych pieniędzy się nie odzyska a nie wołać 17 tys zł.
Takie moje zdanie, z szacunkiem dla posiadacza tego auta - jest ładne ale to tylko golf i tylko zwykłe 1,9 tdi.



Awatar użytkownika
luckyboy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 21:28
Lokalizacja: Toruń
Silnik: BCA

Re: Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: luckyboy » ndz wrz 10, 2017 21:05

Skrzynia 5 to zaleta, zrobi drugie tyle, bo w 6 siadają łożyska.

Wołać za auto można ile chce się, kwestia tylko czy znajdziemy chętnego tyle zapłacić. Ja też wystawiłem auto w ogłoszeniu za tyle ile uważałem, nikt nie zadzwonił i zakończyłem sprzedaż, bo dobrego auta nie oddam w cenie Golfa co woził kartofle i inne warzywa na rynek :-)



dawid gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 29, 2004 12:00
Lokalizacja: bielsk podlaski
Kontakt:

Re: Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: dawid gti » ndz wrz 10, 2017 22:48

Pastusiak pisze:Tylko pytanie czy ktoś chce płacić 17 tys za 20 letniego golfa iv, z klekotem pod maską gdzie średnia cena to 8 tys zł. To nie jest ani 2,8 Vr6 4x4, ani jakieś extra 1,8T w skórach, w tej cenie to można myśleć o Golfie V 1,9 tdi.
Ja bym osobiście wolał Leona 1,8t sport albo Audi A3 polift 4x4 1,8T

Porobione to jak dla mnie jest wszystko to co wymaga ekploatacji a nie lakiery, wnętrze - to jest kaprys i trzeba liczyć się z tym że tych pieniędzy się nie odzyska a nie wołać 17 tys zł.
Takie moje zdanie, z szacunkiem dla posiadacza tego auta - jest ładne ale to tylko golf i tylko zwykłe 1,9 tdi.

dlatego auta nie wystawiam na fb a ni tez tutaj.. chcacych kupic auto za 8 tysi powodzenia:) 20 letniego skorodowanego golfa.

apropo 1.8t to mam tez a3 polift 1.8T 5 tys mniej co komu:)


Mk 2 gti TDI PD ex 16v in progress 215 Ps 414Nm by MR Motors

Mk4 gti tdi 138/280 by diagtronic

vrathe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob cze 15, 2013 16:58

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: vrathe » ndz wrz 10, 2017 23:10

QQxQ, wiem że nowe to tylko w salonie, popatrzylem na szybko na Twój temat i pełen szacun za golfa :P Jest zrobiony naprawdę konkretnie z dbałością o każdy szczegół. Moc też fajna :smoke:

luckyboy, miałem już dwa golfy i jednego właśnie sprzedałem w cenie trochę małej niż włożyłem i chcialem a pozniej zalowalem tej decyzji.

dawid gti, Spokojnie, ja nie powiedziałem że chciałbym go za 8 tysięcy :P Wiem ile kosztuje to co w nim jest i liczę się z Twoją praca przy projekcie.

Pastusiak, teoretycznie prawda a z drugiej strony golf v to będzie golas i zwykła seria nie wyrozniajaca się z tłumu. I wiem ze gdy nadejdzie moment kolejnej odsprzedaży będzie ciężko..

Jak już tutaj kolega pisał że skrzynia 5 bieg to plus. Silnik można powiedzieć że też plus bo mniej awaryjny niz pd. W pd asz zrobiłem dwumasa który zaczął się odzywać po około 5tys km. Dwumas btb! Jeździ do tej pory, ale jest masakra.. przebieg około 30-40tys od wymiany i nadaje się na zlom. Także plus na 5bieg za jednomasa a minus że latajac po autostradzie ciężko jest jechać większymi prędkościami bo silnik ma już swoje obroty :?



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: Pastusiak » ndz wrz 10, 2017 23:48

dawid gti pisze: dlatego auta nie wystawiam na fb a ni tez tutaj.. chcacych kupic auto za 8 tysi powodzenia:) 20 letniego skorodowanego golfa.
A dlaczego od razu skorodowanego? za 8 tys skorodowany? to chyba po jakiś grubszych akcjach, Golf IV zasadniczo jak nie był bity nie koroduje, poza może progami i nadkolami ale to łatwo ogarnąć.
Czasy się zmieniły Golfy IV staniały, więc ludzie szykują 8-10 tys na zdrowego fajnego Golfa IV i to często po 2000 roku tak więc wszelkiej maści projekty się mszczą bo nikt nie zwróci kasy za takie cos bo to po prostu stary ciastny Golf, z poprzedniej epoki, sam takiego mam i nie wiem czy mi ktoś da 10 tys chociaż a sporo w aucie porobione. (1,8T)

Ludzie wolą iść w coś większego jak Passat, Audi A4 czy BMW E36/E46 a nie Golf i to czwórka.



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: art_2008_a_ » śr wrz 13, 2017 08:59

Pastusiak pisze:tak więc wszelkiej maści projekty się mszczą bo nikt nie zwróci kasy za takie cos bo to po prostu stary ciastny Golf,
niestety taka jest prawda, zwykle takie auta zostają u właścicieli lub cena miesiącami spada i spada w ponawianych ogłoszeniach a dołożone graty idą na oddzielnych aukcjach
golfy z tego rocznika to jakieś 4-6 tys zł za 8 tysi są już młodsze roczniki nie muszą być zardzewiałe bo ocynk robi swoje sam mam golfa z tego rocznika wiem co piszę natomiast co do mechaniki to temat rzeka może faktycznie być dopracowane auto ale i tak 10 tys to pewnie max za taką zabawkę niemal dwudziestoletnią



przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Golf iv 1.9 tdi 110km 16400zl Bielsk podlaski

Post autor: przemlin » pt wrz 15, 2017 18:51

topienie kasy w auto i liczenie że przy sprzedaży możesz wołać 2 x tyle co cena giełdowa to naiwność,auto robi się dla siebie, inni tego nie docenią/ludzie nie mający pojęcia o motoryzacji/ może w niemczych byś go sprzedał za ta kase, nie w Polsce, chyba że chcesz sie bujac z nim to moze znajdzie sie napaleniec na "pancerne VP tdi" ale wymaga to czasu.pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości