VW Golf 4 highline variant 2001 1.9 tdi 4x4, 9400 zł Tczew

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Kuciap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 15, 2015 21:55

VW Golf 4 highline variant 2001 1.9 tdi 4x4, 9400 zł Tczew

Post autor: Kuciap » czw sie 24, 2017 06:07

Witam serdecznie. Znalazłem takiego oto golfa. Bardzo mnie ciekawi bo skrzynia jest 6b, haldex. Silnik to 101 1.9 tdi.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z2kyJ.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Rozkodowalem vin

ObrazekObrazek
Obrazek

Niestety w VIN jest informacja ze auto było oferowane jako uszkodzone, sprzedający twierdzi ze auto jest ' od rodziny' i tak pokazuje też historia pojazdu. Była niby szkoda z przodu auta delikatnie przytarty zderzak i lampa zmieniona, zderzak zmieniono po szkodzie. Z tyłu było przytarte nadkole. W raporcie VIN tez są zdjęcia z wystawienia auta na oto moto w połowie lipca, cena wtedy wynosiła 6.5 tys a osoba sprzedająca była inna osoba.. Tak auto wyglądało w połowie lipca :
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Auto ma.byc dla.moich do ruch znajomych i bubel nie wchodzi w grę, czy jest tu ktoś kto potrafi ocenić stan auta, dlaczego cena nagle tak wzrosła. Znacie jakiś warsztat w Tczewie, okolicach który kompleksowo sprawdzi VW i haldex? może oglądał ktoś auto? ktoś z forumowiczów byłby w stanie pomoc przy oględzinach? Pozdrawiam i dzięki z góry!



Kuciap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 15, 2015 21:55

VW Golf 4 highline variant 2001 1.9 tdi 4x4, 9400 zł Tczew

Post autor: Kuciap » czw sie 24, 2017 21:30

Auto jako uszkodzone kupił handlarz za 6tys z uszkodzona turbina prawdopodobnie, wyciekami. Wpadł motodoctor i po tygodniu po wysprzataniu i umyciu auto sprzedaje za prawie 10tys. Najlepsze jest to, żesprzedajac na umowie jest właściciel od którego on kupił - handlarza nie ma qgl.w historii auta. Gruby kwas radzę omijać. Pozdrawiam



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf 4 highline variant 2001 1.9 tdi 4x4, 9400 zł Tczew

Post autor: art_2008_a_ » pn sie 28, 2017 07:12

Kuciap pisze:Wpadł motodoctor i po tygodniu po wysprzataniu i umyciu auto sprzedaje
takich aut pewnie jest całe mnóstwo na rynku ..
Kuciap pisze: dlaczego cena nagle tak wzrosła
bo handlarz musi zarobić ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości