mk4 1.9 TDI ARL 13,900,- 2002r. Legnica

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

mk4 1.9 TDI ARL 13,900,- 2002r. Legnica

Post autor: art_2008_a_ » wt sty 06, 2015 18:45

RobsonVW pisze:więc szukasz auta takiego który Tobie się podoba i którego ktoś już oglądał i na dodatek przegląda to forum i napisze Ci jakie to auto jest ? :hmm:
jak było dobre auto to już pewnie dawno sprzedane a jeśli oferta aktualna to nie ma sensu się interesować bo wiele osób oglądnęło padaczkę i pojechało dalej



Ciężki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: sob maja 24, 2014 17:53
Lokalizacja: Radom

Re: mk4 1.9 TDI ARL 13,900,- 2002r. Legnica

Post autor: Ciężki » wt sty 06, 2015 19:07

art_2008_a_ pisze:
RobsonVW pisze:więc szukasz auta takiego który Tobie się podoba i którego ktoś już oglądał i na dodatek przegląda to forum i napisze Ci jakie to auto jest ? :hmm:
jak było dobre auto to już pewnie dawno sprzedane a jeśli oferta aktualna to nie ma sensu się interesować bo wiele osób oglądnęło padaczkę i pojechało dalej

Jak czytam kolego twoje posty to zastanawiam się na jakiej ty planecie żyjesz.

golf 4 za prawie 16 tyś. (bo tyle pewnie wyjdzie z rejestracją i ubezpieczeniem) to nie jest towar rozchwytywany jak chleb w biedronce, auto może być w bardzo dobrym stanie, ale nikt go nie ogląda bo przecież pełno tańszych, a ludzi którzy szukają zdrwoego arl i są za niego w stanie zapłacić odpowiednia kasę można by policzyć na palcach jednej ręki i pewnie wszyscy są tu zarejestrowani :D mk4 to teraz zwykły dupo-wóz, prędzej mozna sprzedac zajechane TDI golasa za 8-9 tyś niż zdrowego ARLa czy V5 V6, na to trzeba "amatora"



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

mk4 1.9 TDI ARL 13,900,- 2002r. Legnica

Post autor: art_2008_a_ » wt sty 06, 2015 21:37

Ciężki pisze:Jak czytam kolego twoje posty to zastanawiam się na jakiej ty planecie żyjesz.
hahah - na planecie "zielona wyspa" gdzie prywaciarz oferuje Ci 1200 zeta miesięcznie za cały miesiąc pracy :okej:

ja pisałem ogólnie, że to bez sensu zakładać temat, gdzie czekamy na wpisy tych co oglądali to auto na żywo i się zalogują aby się podzielić uwagami, bo jeśli było dobre to i za 15 tys ktoś dawno je kupił a jak złe to aktualne ogłoszenie dalej i nie ma sensu dalej pisać

na jesieni nie dawno widziałem w mojej okolicy pojawił się fajny mk4 130 konny za 15 tys wyglądał nieźle z fotek i sprzedał się w dwa dni ... więc nie każdy szuka tdi za 8 tys dobitego



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości