Golf IV 1.8T 240 km 16 500 zł 2002r. Mikołów

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Zablokowany
von AreS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob paź 19, 2013 03:05
Lokalizacja: Racibórz

Golf IV 1.8T 240 km 16 500 zł 2002r. Mikołów

Post autor: von AreS » wt paź 14, 2014 22:42

Witam, opisuje kolejne auto które zwróciło moją uwagę.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-pieknego- ... b35fd4419a" onclick="window.open(this.href);return false;
Auto 60km ode mnie. W czwartek jadę na oględziny. Co myślicie o takiej wersji podkręconej? Jak wygląda kwestia z gazem przy takiej mocy? Spalanie 8l hmmm, ciężko mi w to uwierzyć ;D Chciałem ogólnie auto w serii, lecz wszystko co oglądałem to padło, jedynie ten wygląda na stan ok. Auto od 4 lat u właściciela. Ponoć był klupniety z jednej strony, lecz nie mocno. Jeżeli wyszło by, ze np. różnica odległości kół od błotnika się rożni, to sprawia to duży problem?(mam na myśli porównanie prawej do lewej). Auto nie było często używane, ponieważ aktualny właściciel jest kierowcą zawodowym i pon-piątek jest w trasie. Co o tym myślicie? Tam gdzie było coś malowane to zawsze wyjdzie ruda?



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Golf IV 1.8T 240 km

Post autor: driVWer » wt paź 14, 2014 23:57

von AreS, co do spalania to Ci powiem że mam Audi A3 1.8t które w seri miało 180KM a jest wydłubane na 250KM i właśnie w mieście przy spokojnej jeździe w 10 moge się zamknąć a trasa to właśnie 8 spali przy prędkości do 110km/h. Oczywiście jak go depcze to w mieście opierniczy mi 25litrów na sto ale to bez sensu ;p


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV 1.8T 240 km

Post autor: art_2008_a_ » śr paź 15, 2014 07:44

von AreS pisze:jeżeli wyszło by, ze np. różnica odległości kół od błotnika się rożni, to sprawia to duży problem?
auto może trochę ściągać w którąś stronę co też można niwelować różnymi sposobami - pd różnicy ciśnień w oponach zaczynając
von AreS pisze:Chciałem ogólnie auto w serii,
i to chyba jest najlepsze rozwiązanie
cała przyjemność to podłubać samemu a nie kupić już pomodzone
von AreS pisze:Tam gdzie było coś malowane to zawsze wyjdzie ruda?
różnie, jak dobrze zrobiony to nie tak szybko
zależy, który element auta - na błotnikach zwykle wyłazi jednak



von AreS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob paź 19, 2013 03:05
Lokalizacja: Racibórz

Golf IV 1.8T 240 km

Post autor: von AreS » śr paź 15, 2014 11:26

Wszystkie 1.8 T w okolicy to totalne złomy :banghead: Wiec co mi pozostaje, jak nie kupno autka od osoby która dbałą o auto, a jednocześnie lekko go przerobiła. Co do rudy, to wyjdzie ona nawet jeżeli przedtem jej nie było, a przykładowo błotnik był malowany dlatego, ze go ktoś obtarł? Będę się starał jak najmniej nim jeździć w zimę, gdy mamy sól na drogach. Tego roku praktycznie w ogóle, bo mam jeszcze mojego MK3. Co do modów, to i tak lekko go przerobie. Wracając jeszcze do kwestii malowanych elementów, to widzę tutaj klapę tylną która nie ma znaczka, wiec zostało to albo zaspawane, albo zaklejone i pomalowane. Tam tez może wyjść ruda? Chciałbym jeszcze ogólnie poznać opinie, czy autko jest godne uwagi?



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Golf IV 1.8T 240 km

Post autor: Craash » śr paź 15, 2014 19:45

Czy samochód jest godny uwagi to ocenisz sam będąc na miejscu i go oglądając.
Ja bym się nim nie zainteresował przede wszystkim ze względu na to, że jest brzydko przerobiony. Drugi minus, który zapewne jest głównym powodem zainteresowania, to moc. Nie chcę mi się wierzyć, że ktoś nie upalał tego samochodu co weekend. Kolejny minus to gwint, a co za tym idzie obdarty cały spód, a zawieszenie w strzępach.
Na Twoim miejscu, przy tym budżecie, szukałbym normalnej zadbanej serii, a nie takie dziwadło.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV 1.8T 240 km

Post autor: art_2008_a_ » śr paź 15, 2014 21:04

Craash pisze:Na Twoim miejscu, przy tym budżecie, szukałbym normalnej zadbanej serii, a nie takie dziwadło.
mam podobne zdanie ...
von AreS pisze:Wszystkie 1.8 T w okolicy to totalne złomy :banghead: Wiec co mi pozostaje,
mając taki budżet można szukać w całym kraju a nie w bliskiej okolicy...

golfów z tym silnikiem jest relatywnie mało więc warto zwiększyć obszar szukania
w okolicy to można sobie szukać golfa 1.4 / 1.6 :hmm: wybór jest spory



von AreS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob paź 19, 2013 03:05
Lokalizacja: Racibórz

Golf IV 1.8T 240 km 16 500 zł 2002r. Mikołów

Post autor: von AreS » pt paź 17, 2014 11:40

Auto klepane, nie trzyma obrotów i koło z jednej strony wystaje bardziej. Do zamknięcia, szukamy dalej.



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości