Powrót do Volkswagena Golfa

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Auto: Golf 7 CUP 1.6 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Powrót do Volkswagena Golfa

Post autor: kamska » ndz lis 14, 2021 20:43

sebekgolf pisze:
ndz lis 14, 2021 17:05
kamska pisze:
pt lis 12, 2021 23:44
doggie pisze:
czw lis 11, 2021 23:30

@kamska spoko, peace! To tylko zabawa ;)
Oczywiście, zabawa, a pojazdy to zabawki.
Zamierzam zamienić motocykl na Stara 266, to dopiero duża zabawka, nie wiem czy podołam czasowo i w ogóle, ale marzenie jest :)
To polecam lekturę w ramach inspiracji. Znajomi :wink:

https://www.facebook.com/autOszolomy/

Mnie to bardziej kręcą projekty takie jak jeden z tych zrobionych w Rosji. Gaz 51/Lublin 51 (bo to to samo) na niskiego pickupa:

Obrazek

A ciężarówką też bym pojeździł ale taką jak KRAZ 255, tylko z zabudową radiotechniczną. Idealną wyprawówkę możnaby z tego zrobić :okej:
Laleczka ten Star, jako nastolatek uczyłem się w zawodówce głównie na Starze 205, to bardzo proste auto, mam sporo narzędzi i trochę lakieruje więc bym ogarną, ale trzeba mieć gdzie to trzymać i przede wszystkim dużo czasu.
Zakopałem się ostatnio dużą solówka pod lasem i po 3h i 3ech ciągnikach, które rwały asfalt i liny zamówiłem holownik z wyciągiem 50t. Stąd ta inspiracja by pojezdzic w terenie z napędami.

Można by zrobić prymitywnego kampera- https://www.otomoto.pl/oferta/star-266- ... llery-open

O dziwo mało rdzy mają te stary, chyba dobre blachy robili albo wojsko ciągle konserwowało.

:)

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Post autor: sebekgolf » pn lis 15, 2021 21:00

Zależy gdzie na stanie stało. Radiotechniczne raczej zgnite nie są.

Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Auto: Golf 7 CUP 1.6 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Post autor: kamska » sob lis 20, 2021 16:43

sebekgolf pisze:
pn lis 15, 2021 21:00
Zależy gdzie na stanie stało. Radiotechniczne raczej zgnite nie są.
W Chełmnie widziałem w tygodniu 3szt 266 jechały same ramy, jakby bdf czy hakowce, mijałem w mieście z daleka laleczki i nadal w służbie.
Także nie ma ciśnienia, za kilka lat też jeszcze będą ;)

Co do Twojego pickup, to bardzo ładny, ale temat nie dla mnie, bo trzeba mieć umiejętności i warunki do renowacji, a Stara można na dworzu czy też w stodole polakierować :)

:)

Awatar użytkownika
sebekgolf
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Post autor: sebekgolf » pn lis 22, 2021 11:50

Ten pickup akurat nie mój, choć kręcą mnie tematy takich przeróbek.Generalnie lubię starą motoryzację. Miała coś w sobie.

Jeśli chodzi o pickupy to mam... 4, każdy w innej wersji. W sumie poniekąd związane z VW :rotfl:
Obrazek

Obecnie wszystkie czekają na renowację bo pochłonięty jestem innym projektem na który też brakuje czasu i $$. Ale jak nic się nie spierdzieli, to w przyszłym roku, po prawie 3 latach renowacji w końcu wyjedzie na drogę w pełnej krasie :smoke:

Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”