***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Auto: z Ingolstadt
Silnik: CJCA

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: doggie » pt gru 28, 2018 23:51

luckyboy pisze:
pt gru 28, 2018 23:43
508 kupisz za 20.000?
Qrde nie wiem :D nie sprawdzałem

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

VCDS przydatne informacje, kodowania
VCDS opisy bloków pomiarowych silników TDI PD

Awatar użytkownika
silver
Ma gadane
Ma gadane

Post autor: silver » śr sty 02, 2019 14:13

herbu pisze:
flatron1984 pisze:
czw gru 27, 2018 11:52
Panowie dziękuję za wszystkie sugestie i propozycje. Po konsultacjach z moją drugą połówką z zaproponowanych aut najbardziej podoba się (przynajmniej wizualnie na fotkach) Mondeo i Citroen C5, ewentualnie może być jeszcze ten Passat o którego taka burza tu powstała. Muszę te auta obejrzeć na żywo, usiąść, przejechać się i wtedy podejmę decyzję które bardziej mi odpowiada. Dziękuję za nakierowanie mniej więcej między jakimi autami warto się zastanowić, teraz jest dużo łatwiej :pub:
To ja Ci powiem - szukaj od razu Citroena C5, bo Mondeo w porównaniu do niego to wóz drabiniasty. Zarówno jeśli chodzi o komfort, jak i materiały, jak i wyposażenie, jak i styl. Ale to tylko moje zdanie, z którym niekoniecznie musisz się zgadzać :-)
Większej głupoty dawno nie czytałem, mondeo mk4 to jedna z lepszych, na równi z c5 propozycji w klasie średniej.

Wóz drabiniasty? Jeździłeś tym autem, że takie bzdety piszesz. To jedno z najlepiej prowadzących się aut (zresztą jak większość fordów), komfort też na fajnym poziomie (nie, nie jest to hydro z c5, ale tutaj akurat citroen nie ma konkurencji).

Materiały i wyposażenie,? Kolejne brednie, może flotówki w trendzie nie zachwycały ale już fajnie wyposażone titanium czy titanium x robi robotę a jest ich sporo na rynku.

Moje MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=439313" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Kontakt:

Post autor: herbu » śr sty 02, 2019 22:27

silver pisze:
śr sty 02, 2019 14:13
herbu pisze:
flatron1984 pisze:
czw gru 27, 2018 11:52
Panowie dziękuję za wszystkie sugestie i propozycje. Po konsultacjach z moją drugą połówką z zaproponowanych aut najbardziej podoba się (przynajmniej wizualnie na fotkach) Mondeo i Citroen C5, ewentualnie może być jeszcze ten Passat o którego taka burza tu powstała. Muszę te auta obejrzeć na żywo, usiąść, przejechać się i wtedy podejmę decyzję które bardziej mi odpowiada. Dziękuję za nakierowanie mniej więcej między jakimi autami warto się zastanowić, teraz jest dużo łatwiej :pub:

To ja Ci powiem - szukaj od razu Citroena C5, bo Mondeo w porównaniu do niego to wóz drabiniasty. Zarówno jeśli chodzi o komfort, jak i materiały, jak i wyposażenie, jak i styl. Ale to tylko moje zdanie, z którym niekoniecznie musisz się zgadzać :-)

Większej głupoty dawno nie czytałem, mondeo mk4 to jedna z lepszych, na równi z c5 propozycji w klasie średniej.

Wóz drabiniasty? Jeździłeś tym autem, że takie bzdety piszesz. To jedno z najlepiej prowadzących się aut (zresztą jak większość fordów), komfort też na fajnym poziomie (nie, nie jest to hydro z c5, ale tutaj akurat citroen nie ma konkurencji).

Materiały i wyposażenie,? Kolejne brednie, może flotówki w trendzie nie zachwycały ale już fajnie wyposażone titanium czy titanium x robi robotę a jest ich sporo na rynku.
Tak, jeździłem obydwoma autami i jak dla mnie C5 jest dużo lepszym autem od Mondeo. To moja subiektywna ocena, każdy może mieć swoją. Dla mnie mondeo jest kiepskie i tyle. Materiały ma paskudnie, od spodu rdzewieje niczym golf III. Oczywiście ma też zalety, czyli pojemność wnętrza i bagażnika. Ale stylem to pięt C5 nie dorównuje. I nie musisz się zgadzać. Każdy ma swoje racje :-)

Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Auto: z Ingolstadt
Silnik: CJCA

Post autor: doggie » czw sty 03, 2019 18:55

Mondeo jedynie Titanium X a najlepiej Individual :hmm: ewentualnie Titanium

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

VCDS przydatne informacje, kodowania
VCDS opisy bloków pomiarowych silników TDI PD

daszma2
Mały gagatek
Mały gagatek

Post autor: daszma2 » sob sty 05, 2019 13:03

luckyboy pisze:
pt gru 28, 2018 23:43
508 kupisz za 20.000?
Raczej nie, sam mam 508 i za dobry egzemplarz trzeba zapłacić. 20 tys to stanowczo za mało.

Zgodzę się ze to dobre auto, z bardzo dobrymi dieslami.

jan1966
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia

Post autor: jan1966 » ndz lut 10, 2019 18:29

Znalazłem coś takiego , może ktoś sie wypowie https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-gran ... BH0tw.html?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”