Golf IV

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Francuz29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 23, 2019 20:31

Golf IV

Post autor: Francuz29 » śr sty 23, 2019 20:46

Witam wszystkich z forum jak widać jestem tu nowy dlatego że potrzebuję waszej pomocy. Interesuje mnie kupno Golfa IV 1.4 rocznik 2000 jako że to byłby mój pierwszy samochód nie szukam dużych silników ponieważ chcę jeszcze trochę żyć:)
Jak w tym modelu jest ze spalaniem trasa/miasto i czy części do niego są drogie? Nwm o co za bardzo pytać bo jestem zielony w tych sprawach.
Link do ogloszenia https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... ydlEN.html

Z góry y dziękuję za pomoc i pozdrawiam



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf IV

Post autor: Pastusiak » śr sty 23, 2019 21:44

Witam,
jak dla mnie Golf 4 za 4 tys zł nie istnieje jeszcze, ale trzeba sprawdzić, poza tym bezsensu w 2019 roku kupowanie Golfa IV z podstawowym silnikiem, który swoje spali, nie jedzie, kultura pracy też słaba, ma swoje wady a przy tym nie oferuje niczego wyjątkowego.
Poszedłbym przynajmniej w 1,6, który już jedzie w miarę, a najlepiej 2,0 lub rzadka wersja silnikowa w golfie 1,8 20V, tutaj nie chodzi o to że od razu R32, ale auto takiego segmentu w takiej wadze musi mieć się czym odpychać, tutaj tego nie ma, obawiam się że Punto II 1,2 60 konne, pojedzie podobnie, mniej spali i tańsze OC i koszty utrzymania itd..

Ten golf niby ok, ale wydaje mi się że ma ogniska korozji, dziwnie stoi przód - jakby źle dobrane sprężyny i jakby lekko zaparowane reflektory.
Reasumując poszedłbym w większy silnik a jak nie to 1,9 sdi który przynajmniej jest wieczny i pali malutko, a do tego kwestia budżetu - moim zdaniem za 4 tys ciężko kupić zdrowego i sprawnego Golfa 4.



Awatar użytkownika
krzychu195
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czw paź 19, 2006 13:51
Lokalizacja: WGS
Kontakt:

Re: Golf IV

Post autor: krzychu195 » śr sty 23, 2019 22:43

Ale to auto ma 19 lat. Jak jezdzi, skręca ,hamuje to co więcej chciec za te pieniądze.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf IV

Post autor: doggie » czw sty 24, 2019 10:01

krzychu195 pisze:
śr sty 23, 2019 22:43
Ale to auto ma 19 lat. Jak jezdzi, skręca ,hamuje to co więcej chciec za te pieniądze.
Dokładnie tak, za 4 klocki nie da się nic wymyśleć, jeśli jest sprawny, w miarę zdrowy to czego chcieć więcej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości