golf VI 2.0tdi 170hp + dsg

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: golf VI 2.0tdi 170hp + dsg

Post autor: dreyfus » pt wrz 21, 2018 17:18

Jest kilka modeli dsg ja mam dq250, 6 biegów na mokrych sprzęgłach i one były w passatach,superbach i golfach więc dlaczego tam jeżdżą a tu miałyby przestać?a tu masz z innego forum myślę dobry opis i sobie sam odpowiedz czy chcesz dsg:)
"Skrzynie automatyczne DSG – duża grupa osób jest ich zwolennikiem, mają one mnóstwo zalet ale także niestety mnóstwo wad. W aucie do jazdy na codzień z seryjnym silnikiem a także takim z podstawową modyfikacją, one praktycznie nie pokazują swoich słabych stron. Przeciwnie jest w autach o dużej mocy, ich awaryjnosc się potęguje a sama obsługa czasami bywa problematyczna. Mają one dużo bardziej skomplikowaną budowę wewnętrzną od skrzyni manualnej, dużo wiecej otworów technologicznych, uszczelnień które lubią się rozszczelnic. Oraz elementy np. mechatroniki / zespół elementów wykonawczych w których potrafią uszkodzic się czujniki / zawory czy połączenia elektroniczne do płyty głównej."
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2018 17:19 przez dreyfus, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: golf VI 2.0tdi 170hp + dsg

Post autor: doggie » pt wrz 21, 2018 17:18

tomciodsg DSG to DSG i nieważne czy w passacie superbie czy golfie, istotny jest przebieg, sposób użytkowania czy serwisowanie w postaci częstej wymiany oleju. Są jeszcze tiptronici ale głównie w golfach zza oceanu, niestety nie znam klucza ich występowania



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości