2000 1,9 SDI Variant 3900 zł (do neg.)

Tylko ogłoszenia modeli MK4/Bora

Moderatorzy: palio, QQxQ, Adek99, VIP

ODPOWIEDZ
0g0rek
Nowicjusz
Nowicjusz

2000 1,9 SDI Variant 3900 zł (do neg.)

Post autor: 0g0rek » wt sty 07, 2020 22:57

Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem, niemniej od dawna śledzę forum, ale do rzeczy. Czy ktoś zatroszczy się moim staruszkiem?

Niestety naszedł czas na sprzedaż mojego golfa. Samochodu nie do zdarcia, który nigdy mnie nie zawiódł. Uważam, że już nigdy nie będę miał lepszego samochodu z takim niezawodnym silnikiem. Wolnossący diesel VW jest bezproblemowy, odpala w każdą temperaturę, a średnie spalanie (prowadzę dziennik kosztów) przez cały okres kiedy go miałem to 5,2 L/ na 100 km. Tak naprawdę nigdy nie przekroczyłem 5,8 L. Zresztą, co do awaryjności, a raczej jej braku nie muszę was, forumowiczów, przekonywać. Sami wiecie jak to wygląda z SDI. Blacharsko, to nigdy nie był szczególnie robiony. Jak to w gulfie czwartej generacji. Błotniki, progi przy błotnikach i tylna klapa. Próbowałem zabiegu montażu listw, tzw sierpów na nadkola w zeszłą jesienią, ale niestety klej nie trzymał ich odpowiednio i zostawiłem to na wiosnę. Jeśli ktoś szuka niezawodnego samochodu do poruszania się z punktu A do B, niskim spalaniem, tanim w eksploatacji to szczerze mogę polecić 'esdeika'. )

Przez moją "kadencję" zostało wymienione:
* zaciski tył, razem z klockami i tarczami * 850 zł
* uszczelnienie pompy wtryskowej i regulacja* 500 zł
* wymiana filtra paliwa * 70 zł
* nowe opony całoroczne rocznik 2018 oraz geometria * 800 zł
* wymiana odmy, sprężyn z przodu, łącznik stabilizatora prawy i linka ręcznego* 700 zł
Pozostałych filtrów, czy oleju nie wyszczególniam, ponieważ jest to podstawa podstaw.

Wyposażenie:
* ESP *
* ABS *
* Czujniki parkowania tył *
* Hak z homologacją *
* Światła do jazdy dziennej *
* Szyberdach *
* Podłokietnik z przodu i z tyłu*
* Centralny zamek z pilotem *
* Alarm *
* Oryginalne radio *
* Relingi *
* Immo *
* Regulacja kierownicy i fotela kierowcy *

Dorzucam także komplet opon letnich oraz nakładki na błotniki. OC do połowy sierpnia (opłacone w całości), przegląd techniczny do końca sierpnia.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... D10Gt.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „MK4/Bora”