Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Forum techniczne związane z silnikami TSI/TFSI

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, Borys, VIP

Awatar użytkownika
tatas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 11:02
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Post autor: tatas » pn sty 19, 2015 01:29

Posiadam golfa gti 2.0 BPY ,podczas wymiany popychacza pompy uleciała mi końcówka (wtyczka) regulatora wysokiego ciśnienia N 276,tak już kupiłem auto było to już pęknięte, ktoś nieudolnie to próbował skleić.Ja po moim wypadku polutowałem przewody auto śmiga ,ale mam pytanie czy zawór wysokiego ciśnienia idzie przełożyć z innej pompy ? wiem ze zaworu nie idzie kupić osobno tylko razem z pompa , a wygląda na to ze idzie go odkręcić ,tylko nie wiem co się stanie jak go zdemontuje , czy dwóch pomp nie zepsuje :fluff:
I drugie pytanie posiadam pompę 06F127025F czy kupując inna muszę szukać identycznej czy mogę szukać innej ? pozdrawiam i proszę o wskazówki



zderzak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 00:06

Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Post autor: zderzak » pn sty 19, 2015 13:00

Chodzi Ci o tą wtyczke na górze ?
http://img16.olx.pl/images_tablicapl/17 ... ujscie.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Da sie to odkręcić, sam połamałem ją raz i wymienialem, od kazdego 2.0 tfsi pasuje.



Awatar użytkownika
tatas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 11:02
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Post autor: tatas » pn sty 19, 2015 13:49

tak o ta na gorze



mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Post autor: mirass » wt sty 20, 2015 21:37

tatas pisze:Posiadam golfa gti 2.0 BPY ,podczas wymiany popychacza pompy uleciała mi końcówka (wtyczka) regulatora wysokiego ciśnienia N 276,tak już kupiłem auto było to już pęknięte, ktoś nieudolnie to próbował skleić.Ja po moim wypadku polutowałem przewody auto śmiga ,ale mam pytanie czy zawór wysokiego ciśnienia idzie przełożyć z innej pompy ? wiem ze zaworu nie idzie kupić osobno tylko razem z pompa , a wygląda na to ze idzie go odkręcić ,tylko nie wiem co się stanie jak go zdemontuje , czy dwóch pomp nie zepsuje :fluff:
I drugie pytanie posiadam pompę 06F127025F czy kupując inna muszę szukać identycznej czy mogę szukać innej ? pozdrawiam i proszę o wskazówki

spokojnie możesz przekręcić górę pompy i nic nie zepsujesz
robiłem to kiedyś

pozdr

mirass


www.vagtune.pl tel. 502730289

Awatar użytkownika
tatas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 11:02
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pompa wysokiego cisnienia ,ułamany czujnik

Post autor: tatas » śr sty 21, 2015 00:59

pompa już do mnie jedzie , teraz dylemat przekładać cała czy tylko ten zawór :chytry:
I pytanie czy odkręcając ten zawór najpierw spuścić ciśnienie z pompy ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TSI/TFSI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości