konkretnie zmiana koloru zegarów

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
wojju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr gru 22, 2004 18:52
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta
Kontakt:

konkretnie zmiana koloru zegarów

Post autor: wojju » wt lut 14, 2006 10:26

helo , diody najlepiej kupic na allegro bo przynajmniej u mnie w najblizszym sklepie elektronicznym diody sa dosc drogie, folia to sa kolorowe okladki na jakies papiery ze sklepu papierniczego, ale jesli chodzi o zamiane tej zielonej foli na niebieska w podswietleniu od gory zegarow to slabo wychodzi, lepiej zrobic to diodami albo swiatleko UV, z foli wychodzi super efekt na podswietleniu wyswietlaczy przebiegu, ja nie mialem czerwonej okladki i dla jaj tylko zeby sprawdzic co wyjdzie wycialem z opakowania herbaty saga :] i wyszlo tak ze zostawiam to na sadze :

Obrazek

a biale tarcze lepiej samemu sobie wydrukowac i wyciac i niz plaic komus za to
pozdro
Ostatnio zmieniony sob mar 15, 2008 22:38 przez wojju, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdradzilem VW na rzecz ... , z obawy przed linczem nie podam marki :D

Moja perelka MK3 GTD (sprzedana) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=46338

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » śr lut 15, 2006 19:40

Witam :)

Chciałbym spytac na jakim papierze najlepiej wydrukowac tarcze, żeby było trwałe i ładne :chytry: :chytry: :chytry:

Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam :okej:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
czykryszard
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: sob sie 06, 2005 21:33
Lokalizacja: Gorzyce

Post autor: czykryszard » śr lut 15, 2006 21:00

Ja tarcze wydrukowałem na papierze fotograficznym juz rok mam załozone wszystko ok żadnych zniekształceń czy wyblaknieć



Awatar użytkownika
wojju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr gru 22, 2004 18:52
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta
Kontakt:

Post autor: wojju » śr lut 15, 2006 21:29

ja bede drukowal na zwyklym papierze samoprzylepnym , podobno najlepiej wychodzi


Zdradzilem VW na rzecz ... , z obawy przed linczem nie podam marki :D

Moja perelka MK3 GTD (sprzedana) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=46338

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » pt lut 17, 2006 20:33

wojju pisze:ja bede drukowal na zwyklym papierze samoprzylepnym , podobno najlepiej wychodzi
Witam Kolege z krakowa :pub: :pub: :pub:

czyli mówicie, że wystarczy papier fotograficzny, wydrukowac i wyciac i to cała filozoifa tarcz :chytry: :chytry: :chytry:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
Votek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw gru 23, 2004 23:05
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Votek » sob lut 25, 2006 09:38

ja wydrykowałem na papierze wizytówkowym i zalaminowałem, efekt fajny, a podświetlenie to niebieski neonik u góry, podświetla całe zegary efekt extra


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=165851&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=167][b]>>>>>Moje MK3<<<<<[/b][/size][/url]

Awatar użytkownika
filar3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:48
Lokalizacja: NS
Kontakt:

Post autor: filar3 » pt mar 03, 2006 16:32

u siebie drukowałem na zwykłym papierze samoprzylepnym, podświetliłem światłem UV i jest wypas :okej:


[url=http://www.golfcabrio.pl][img]http://img124.imageshack.us/img124/1104/cabriopodpis25cy.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
sLucas10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 30, 2005 23:07
Lokalizacja: Zagorzyce

Post autor: sLucas10 » sob sie 12, 2006 09:17

A zkąd można wytrzasnąć zdjęcia tarcz zegarów o odpowiedzniej wielkości do Mk III bo tak piszecie o drukowaniu a tu pasuje żeby się to z orginałem zgadzało :bajer:
Jak byś ktoś miał jakieś fajne wzory to byłbym wdzięczny :)



Awatar użytkownika
Przemo_vw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: pt paź 21, 2005 23:35
Lokalizacja: G-ń
Kontakt:

Post autor: Przemo_vw » ndz sie 13, 2006 01:27

sLucas10 pisze:A zkąd można wytrzasnąć zdjęcia tarcz zegarów o odpowiedzniej wielkości do Mk III

> > > www.rydzu.pl



Awatar użytkownika
StrusGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob sie 05, 2006 14:38
Lokalizacja: VWLKP
Kontakt:

Post autor: StrusGTI » wt lut 06, 2007 11:58

Witam!
Jeśli chodzi o tarcze, to polecam indiglo!!! TRoche kosztuje, ale efekt porażający! zadowoli kazdego, nawet najbardziej wybrednych!!!
Sam tego uzywam od dwóch miesięcy i jest rewelka!
Pozdro!



THOM_ASS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 29, 2008 22:42
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin
Kontakt:

Post autor: THOM_ASS » pt lut 29, 2008 22:53

Witam.
Wnioskujac to wszystko co przeczytalem na temat zmiany oswietlenia "zegarow" w tym jak i w innych tematach, wystarczy zakupic komplet zarowek w kolorze nas interesujacym ( np takie jak te --> http://www.moto.allegro.pl/item31917085 ... radia.html )
oraz dociac pasek z folii w kolorze nas interesujacym (zadna specjalistyczna folia tylko kawalek "smiecia" w kolorze nas zadowalajacym:))

Gdy juz zgromadzimy te wszystkie rzeczy, wystarczy je wymienic z tymi ktore znajduja sie w naszych predkosciomierzach i pozostaje nam cieszyc sie "porazajacym" efektem

Czyz mam racje? Jezeli sie myle np w wybiorze rodzaju zarowek bo wiem ze w liczniku sa zarowki z takimi gumkami ale wydaje mi sie ze zwykle zaroweczki mozna wcisnac w te gumki i bedzie ok albo w jakiejs innej sprawie prosze o szybka pomoc
Pozdrawiam i dziekuje

[ Dodano: 05 Mar 2008 21:16 ]
Witam
a wiec postanowilem tez zmienic sobie kolor licznika a ponizej przedstawiam efekty... moze zdjecia nie sa rewelacyjnej jakosci ale to co trzeba to widac... pozdrawiam ;)


Efekt koncowy naprawde super choc moze zdjecia do konca go nie oddaja... dodam jeszcze ze predkosciomierz byl oswietlany 2 zarowkami... teraz sa tam 4 diody 5mm 12v natomiast vdo zostalo zastapiane kawalkiem teczki biurowej efekt widoczny na zdjeciach pozdrawiam wszystkich w razie pytan chetnie odpowiem



Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony śr mar 05, 2008 22:32 przez THOM_ASS, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości