Zawór wyjściowy ABS (N133 - prawe tylne koło)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Zawór wyjściowy ABS (N133 - prawe tylne koło)

Post autor: Gawior » pt sty 29, 2010 00:42

Witam. Mam problem z ABS. Świeci się ciągle kontrolka i ABS nie działa. Wcześniej jak była deszczowa pogoda i bardzo wilgotno to kontrolka potrafiła nieraz po chwili zgasnąć i ABS działał jak należy, ale to było rzadko. Teraz kontrolka się świeci zawsze. Na VAG-u z VWtool wywala mi błąd ( po skasowaniu powraca ) N133 - Elektrozawór wyjściowy prawy tył.
Pytanie moje to czy da się jakoś to naprawić / dokupić i wymienić ten zawór, czy w grę wchodzi tylko wymiana całej pompy ABS :crazy:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pt sty 29, 2010 00:52

http://forum.vw-passat.pl/archive/index ... 41522.html przeczytaj ,,,

Tak poza tym sprawdź połączenia - tzn przewody jakie idą do kół - często lubią się przetrzeć i zwierają ,,,


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gawior » ndz sty 31, 2010 11:52

No niby tak, ale to chyba był by błąd czujnika na którymś kole, a nie elektrozaworu przy samej pompie.
Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem i mówił że z podobnym problemem spotkał się we fiacie marei. Po prostu piny/pin pordzewiał i ugnił we wtyczce przy samej pompie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości