[GOLF MK3] GTI VR6 20 Jahre - conek / NA CZĘŚCI!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

[GOLF MK3] GTI VR6 20 Jahre - conek / NA CZĘŚCI!

Post autor: noname_conek » pn cze 30, 2008 22:38

OSTRZEGAM NUDNE I DŁUGIE :-o :-P


28 Czerwiec 2008


No i stałem sie posiadaczem Mk3 GTI w wersji 20 Jahre :-) golfina z silniczkiem 2.0 8V 115PS
na wyposażeniu auto ma pełną elektrykę, ABS, 2 jaśki, kubły w krate GTI, klime itp :D
Autko kupiłem od kobiety która nawet nie wiedziała czym jeździ :D wiec nie uświadamiałem jej o tym :P bo jeszcze by sie rozmyśliła albo zmieniła cene :D [brak oryginalnych felg od 20 jahre i brak dokładki ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


W środku dość brudno fotele lekko poplamione, popielniczka pełna kiepów :/ powyciągane głośniki bak maskownic, do tego na odpierdziel położony zestaw głośnomówiący i stosy poplątanych kabli, jakies neony i tuningowe nakładki na pedały :D ogólnie nie za ciekawie :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na początek zabrałem sie za opróżnienie i umycie popielniczek, wywalenie zestawu głośnomówiącego ogarnięcie całego syfu i wypucowałem gałkę zmiany biegów :D [bez skojarzeń :lol: ]
Obrazek przed: Obrazek po: Obrazek


Narazie w planach ogarnięcie tapicerki i całego wnętrza w uzupełnienie oryginałów [maskownice głośników, nakładki na pedały itp] audio ;-) póżniej sprawy techniczne: sprawdzenie silnika [stacja diagnostyczna zeby sprawdzic czy wszystko jest oki] wymiana wszystkich płynów pasków itp
I Dopiero po tym zabieram sie za zmiany z zewnątrz :-) plany są duże ale co z tego wyjdzie zobaczymy narazie nie zapeszam i w miarę możliwości bede szedł do przodu ;-)

1 Lipiec 2008

No to powoli ogarniam cały syf, zacząłem od zrobienia porządku z plątaniną kabli :/ wywaliłem te co niepotrzebne i te co nie wiedziałem do czego są :D pociągnąłem nowe przewody do głośników,"cincze" i komplet kabli do wzmaka [ale o tym następnym razem jak już skompletuje całe audio]
Obrazek Obrazek

Dzisiaj golf zawitał w salonie WELLNESS & SPA hehe Zostało rozbebeszone całe wnętrze i wyprana cała tapicerka, dywany, boczki kokpit pasy w sumie to wszystko co sie dało w środku ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

oraz został wypucowany z zewnątrz i załapał sie na 1wszą Wakacyjną sesje :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


narazie razi brak dokładki GTI oraz chromowane ramki tablic rejestracyjnych ale wkrótce sie zmieni, powoli do celu ;-)

10 Lipiec 2008

Zamontowałem sprzecik ;-)

radyjko: KENWOOD W6531
Obrazek

4 głośniki Blaupunkt GTc 662 + 4 syczki [2 ori Nokia 2 blaupunkt]
Obrazek

tuba JBL w przyszłości może sub oraz jakiś tam wzmak 600W ;-)

no i sprzęcik teraz ładnie gra ;-) :oki:

a tu jeszcze foto z sprzątania silniczka [pędzelkiem i szmatką :D ]

przed Obrazek , po Obrazek

12 Lipiec 2008

w końcu wywaliłem z konsoli wskaźnik lpg [nie to żebym się wstydził :P hehe] oraz diodę od alarmu która oświetlała całe auto + podwórko sąsiadów :D
w dniu zakupu Obrazek teraz :-) Obrazek

i to co wydawało mi się najmniejszym problemem to zamiana nakładek pedałów, lecz był to nie lada wyczyn bo poprzednia właścicielka wywaliła gumki z pedałów i założyła nakładki z Biedronki :/ i od zakupu auta do dnia dzisiejszego objechałem masę szrotów sklepów z częściami to albo mieli jakieś zamienniki które sie nie chciały trzymać albo nie chcieli sprzedać osobno gumek tylko razem z pedałem, byłem w szoku ze takie "kupa" a tyle zachodu zeby znaleźć oryginał :??: no ale juz jest si ;-)
Obrazek Obrazek
teraz czekam na dokładkę GTI... i aż rafit odda mi swoje maskownice głośników :D i do mani raczej nic więcej sie nie wydarzy

W przyszłości planuje vento front i zmianę felg ;-)

20 lipiec 2008
Kiedy szukałem mk3 powiedziałem sobie ze od razu kupuje vento front ;-) ale ze kupiłem taką a nie inna wersje mk3 wiec było by szkoda wstawiać vento... wiec ten plan już odpadł ;]

za to zostały zmienione lampy na "hella black home made" hehe :D zagościł znaczek GTI w grill oraz originalna dokładka/hokej GTi ;-)

na początku
Obrazek
teraz ;-)
Obrazek
Obrazek

teraz jest tak nisko ze nie moge wjechać na podwórko :D

co do dalszych planów to szukam ori felgi bbs z tego modelu gril ze znaczkiem na dwa zeberka czyli od GTI :P ale to juz odległe plany ;-)

21 lipiec 2008


Doszła BRA ;-) szybka przymiarka ale tylko na chwile bo w planach delikatna obróbka ;-) musze znaleźć kogoś kto przeszyje mi ją czerwoną nicią ;-)
foto podglądowe ;-)
Obrazek

30 lipiec:


klamki bez zamków
Obrazek

oraz oryginalne maskownice głośników tzw plastry miodu ;-)
Obrazek Obrazek


31 lipiec:

bra z czerwoną nicią ;-)
Obrazek

1-3 sierpień vw mania ;-)

Obrazek

10 sierpień

klima ;-)
Obrazek Obrazek


5 wrzesień

znaczek Golf_GTI
Obrazek

projector hella
ObrazekObrazekObrazek

16.09.2008

tajemnicza skrzyneczka :D
Obrazek w niej zenonek 6000K
Obrazek
Obrazek
takie podglądowe foto na szybkiego ;-)
Obrazek

17.09.2008
no to dzisiaj przyszedł długo poszukiwany nabytek ;-)
Obrazek
oraz zapomniałem wspomnieć o taki rarytasie :D [podziękowania dla kolegi Stefana za prezencik]
Obrazek

i 3 takie oto focisze ;-)
oceńcie sami:
1.) Obrazek2.)Obrazek3.)Obrazek

2008-10-09,
zakupiłem oponki ;] przód continental 195/40 :D tył Fulda 195/45 ;]
Obrazek Obrazek Obrazek

2008-10-13,
pierwszy spot na nowych felgach ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

tu foto jak auto stoi przed domem
Obrazek Obrazek

a tu małe porównanie z CL sąsiada :D
Obrazek

18.01.2009

zawitała kierownica taka sama jak była tyle że w stanie idealnym ;-)
Obrazek
a tu czeka na malowanie i założenie na wiosnę oryginalny gril ze znaczkiem także w super stanie ;-) [znaczek oczywiście będzie czerwony ten sprzedany ;-) ]
Obrazek Obrazek

12.02.2009
New KaŁ aŁdioo sub JBL GT4-12 o mocy 1000W [250 RMS] do tego wzmacniacz CARPOWER WANTED-2/300 500W RMS ;-) dają radę :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

15.02.2009
Zawitały nowe lampy Hella RED
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


02.03.2009

mała sesja zdjęciowa ;]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

25.03.2009

jak to mówią "diabeł tkwi w szczegółach" a szczegóły lubię najbardziej to taki mały akcencik który wyląduje na tylnej półce ;-) kij od razu został przeze mnie przerobiony bo skróciłem go aby sie mieścił na półkę oraz wypolerowałem na lustro ;-) piłeczka "I LOVE GOLF" oczywiście czarna żeby dobrze pasowała ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

28.03.2009
zawitały wymarzone lampiony HELLA CRAZY COLOUR ;]
Obrazek Obrazek

08.04.2009
Nowa odsłona felg :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

14.04.2009
tłumik bardziej schowany i podniesiony ;]
Obrazek i po Obrazek Obrazek


25.04.2009 klima
kolejny zonk ;]
Obrazek
ale uporałem sie i już wszytsko działa ;]
Obrazek Obrazek Obrazek

2009-05-15
W końcu auto doczekało się ori grilal ze znaczkiem oraz tylnej klapy bez popękanej szpachli po znaczku i wycieraczce :jupi: na klapę wrócił znaczek który maźnięty jest w czarny mat a wycieraczka została usunięta ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

doszły także oryginalne głośniki wysoko tonowe w deskę ;-) a w niedziele zagości rozpórka na przód ;-)
ObrazekObrazek



i moje ulubione foto które wylądowało na tapecie ;-)
Obrazek

2009-05-31
Gulf dostał polerkę całego auta z matowanie, żeby pozbyć sie wszytskich rysek i kaszki która była na niektórych elementach :/


fotorelacja :P
zaczęliśmy o godzinie 10 zebraliśmy sprzęt pasty mleczka papiery itp ;] i o 11 sie zaczęła męka z matowaniem :D
Obrazek Obrazek
po około 5godzinach skończyliśmy i auto wyglądało tak :D
Obrazek
później przejazd po dzielni :D [nie wiem dlaczego ale ludzie sie dziwnie patrzeli hehe :P ]
Obrazek
po myciu prawie cały w macie [powiem że mi sie podobał jakby był cały w czarnym macie :D]
Obrazek
gadzina 17 pasta i polerka w ruch ;-) jeden element np maska około 1godz :/
Obrazek
Obrazek Obrazek powoli widać efekty Obrazek
godzina 20 trzeba było sie przenieść do garażu bo zaczęło padać i już powoli ciemno sie robiło
Obrazek
godzina 22 jeszcze do Malborka na myjkę umyć wszystkie listwy uszczelki z pasty oraz przygotować go do mleczka ;-) godzina 23 w końcu koniec padam na cycki po całym dniu :D

Na następny dzień co sie okazało w garażu było troszkę za ciemno i trzeba było poprawić kilka miejsc które były niedociągnięte, kolejne mycie i pucowanie ;-)
Obrazek zorganizowana akcja :D [dzięki wszystkim którzy sie przyczynili za pomoc :browar2: ]


a oto efekt końcowy nie miałem aparatu wiec foto z telefonu wiec efektu jak na żywo może nie odzwierciedlać ;-)
Obrazek

nocna sesyjka ;-)

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

17.06.2009

w końcu pojawiły sie dystanse 20mm :D dodam że kurier wiózł je 2 tyg [chyba dookoła świata z nimi jechał :/ ] ale ważne że już są ;]

Obrazek

przed założeniem:
Obrazek Obrazek

i po:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

niedzielna sesja ;]
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


tak dla odmiany na jakiś czas pomarańczowe kierunki ZKW ;-)
Obrazek

US klapa i VWMANIA

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

rozpórka + pasy Schroth
Obrazek
nic szczególnego ale ja lubie takie małe smaczki ;-)
wygrawerowane klamki z napisem GTI 20 jahre stylizowałem na oryginalnej plakietce :

Obrazek
tyle że zamiast tego znaczka GTI zastąpiłem znaczkiem z grila żeby to lepiej rozciągnąć ;]
kilka fotek podglądowych ;]
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

klamki na aucie, pasy zamontowane czekam na 2gi komplet ;-)
Obrazek
z dzisiejszej sesji kilka kadrów ;-)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

17 Paź 2009
przejściowa felga Schmidt'y

Obrazek Obrazek

ZIMA 2009/2010 :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

przymiarka docelowej felgi
Obrazek

przy okazji zakup taboretów z planem wstawienia [ciężki temat ale puki co nie odpuszczam ;] narazie grzeją sie w piwnicy może przyjdze na nie czas ]
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Długa i mozolna praca nad złożeniem RS ;]

zmiana szerokości felg[nowe bębny i ranty] + chromowanie śrubek

teraz przód i tył będą miały 7,5j ;-)
przód rant 1cal bęben 6j i rotor 0,5
tył rant 1,5cala bęben 5,5j i rotor 0,5


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nowe kapsle chrom+ bbs brokat

Obrazek Obrazek Obrazek

oraz zabrałem sie za czyszczenie i doprowadzenie do porządku bębnów
porównanie przed i po, różnice chyba widać co? :P
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

długo poszukiwane śruby do przykręcenia kół
Obrazek Obrazek Obrazek

RS ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek :twisted:

auto na dzień dzisiejszy wygląda tak:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


a tu po 3godzinnym szorowaniu spodu maski :D
Obrazek Obrazek


mała relacja ze ZLOTÓW

VAG Event:
kilka fot znalezionych w sieci:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek



i tu bardzo miłe zaskoczenie bo udało się zdobyć wyróżnienie w klasie golf mk3 ;-)
Obrazek

VWmania:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Zlot Pasłęk

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

tutaj także miłe zaskoczenie wyróżnienie w klasie show & shine
Obrazek Obrazek Obrazek

przy okzaji na zlocie można było zrobić pomiar Car audio i tak z czystej ciekawości poszedłem i zaskoczony zostałem dobrym jak dla mnie wynikiem 135dB
Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

DZIĘKUJE DOBRANOC
:lol: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt sie 05, 2011 19:07 przez noname_conek, łącznie zmieniany 16 razy.



Awatar użytkownika
roae
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 29, 2007 10:49
Lokalizacja: VrocłaW
Kontakt:

Post autor: roae » pn cze 30, 2008 22:43

pierwszy wpis też kupiłem jahre od gościa który nie wiedział czym jezdził nawet nie wiedział że w bagażniku jest sub ,wracając do tematu jest jahre i pewnie będzie oryginał...spoko powodzenia



Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » pn cze 30, 2008 23:32

ogólnie to jedna z najlepszych wersji Golfa III. egzemplarz twój troszkę zaniedbany więc troche roboty mas zby go do stanu pierwotnego przywrócic no ale troche checi i czasu i będzie ładnym przedstawicielem gatunku. Więc powodzenia w pracach renowacyjnych :helm:


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

finek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 11:28
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: finek » pn cze 30, 2008 23:37

Ładny egzemplarz. Teraz tylko doprowadzić go do super stanu i git


SPRZEDAM GRATY DO MK2.
MÓJ VENCIAK
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=107293

Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » pn cze 30, 2008 23:53

golf jak golf.. narazie ciekawa seria, szkoda że troszke zaniedbana ale myśle że doprowadzisz go do perfekcji :hmm: ... jako że to 20 jahre to i pewnie w serii pozostanie do końca tylko może najpierw sprawy techniczne a potem reszta bo co z tego że dokupisz brakujące maskownice etc. jak Ci coś w technice zawali... p.s. niby kobieta jeździła ale ktoś go wcześniej musiał skatować bo widze klapa bez znaka i wycieraczki, jakies neony nad wycieraczki itp. pozdraVWiam :bajer:
Ostatnio zmieniony pn cze 30, 2008 23:59 przez Damiano_TM, łącznie zmieniany 3 razy.


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » wt lip 01, 2008 02:01

Damiano_TM pisze:p.s. niby kobieta jeździła ale ktoś go wcześniej musiał skatować bo widze klapa bez znaka i wycieraczki, jakies neony nad wycieraczki itp. pozdraVWiam :bajer:
to własnie niby jej wymysł a poprzednim właścicielem był jakis niemec który coś próbował z niego zrobić
Damiano_TM pisze:jako że to 20 jahre to i pewnie w serii pozostanie do końca tylko może najpierw sprawy techniczne a potem reszta bo co z tego że dokupisz brakujące maskownice etc.
najpierw ogarniam cały syf w środku wiec przy okazji uzupełnie o maskownice itp, sprawy techniczne załatwiam w tym tygodniu juz dzisiaj wymieniłem czujnik ciśnienia oleju z którego leciał olej...
Damiano_TM pisze:jako że to 20 jahre to i pewnie w serii pozostanie
plany są takie aby zbytnio nie odbiegać od serii ale 100% seri nie bedie... oczywiście nie skaleczo go żadnymi ringami i clarami...


MÓJ GOLF:
Obrazek

m.s
DIESEL POWER
DIESEL POWER
Posty: 887
Rejestracja: sob paź 20, 2007 01:15
Lokalizacja: GST
Kontakt:

Post autor: m.s » wt lip 01, 2008 02:14

noname_conek, noi zmieniłes MK II na MK III
noname_conek pisze:GTI w wersji 20 Jahre
pogratulowac zakupu :bigok:

czeka cie wiele pracy powodzenia w odbudowie :bigok:



Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » wt lip 01, 2008 08:41

zaniedbany, ale jak zrobisz go na igiełkę to bedzie marzeniem wielu z tego forum :bigok:

gratuluję zakupu, ale koła musisz zmienić na BBS RS 771 (20 jahre) no i moim zdaniem ten grill no name marnie wygląda...



mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » wt lip 01, 2008 10:21

jest trochę roboty przy nim, żeby doprowadzić do oryginalnego stanu, ale mam nadzieję, że sie uda :bigok: powodzenia


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

chmuraIV
Forum Master
Forum Master
Posty: 1173
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:37
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk
Kontakt:

Post autor: chmuraIV » wt lip 01, 2008 10:33

no no elgacancki egzemplarz !! :) silniczek miodzio... miejmy nadzieje ze bedzie Ci sie dobrze sprawowal :)
pozdrowionka


SPRZEDAM NOWE SPREZYNY EIBACH PRO KIT DO GOLFA MK4 (SILNIK 1,4 i 1.6) ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959499498

Sprzedam dywniki welurowe czarne ORI VW ze stoperami -> info PW

Paweł87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 19:00
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: Paweł87 » wt lip 01, 2008 10:49

Ładna maszynka :)



Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » wt lip 01, 2008 21:00

grill no name marnie wygląda...
to własnie nie jest noname gril :green_fuck: hehe ale mi tez nie podchodzi ale na razie bedzie tam leżał bo zbieram fundusze na vento front ;-)
olafart pisze:ale koła musisz zmienić na BBS RS 771 (20 jahre)
no niew pogardziłbym tym felunkiem ;-) ale w dalekich planach bardziej stawiałem na fele od mesia + błysk polerka :D

No to powoli ogarniam cały syf, zacząłem od zrobienia porządku z plątaniną kabli :/ wywaliłem te co niepotrzebne i te co nie wiedziałem do czego są :D pociągnąłem nowe przewody do głośników,"cincze" i komplet kabli do wzmaka [ale o tym następnym razem jak już skompletuje całe audio]
Obrazek Obrazek

Dzisiaj golf zawitał w salonie WELLNESS & SPA hehe Zostało rozbebeszone całe wnętrze i wyprana cała tapicerka, dywany, boczki kokpit pasy w sumie to wszystko co sie dało w środku ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

oraz został wypucowany z zewnątrz i załapał sie na 1wszą Wakacyjną sesje :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



zawitałem także na stacji diagnostycznej podłączyli mi go pod kompa i wykazał 0 błędów ;-) hehe oby tak dalej!


narazie razi brak dokładki GTI oraz chromowane ramki tablic rejestracyjnych ale wkrótce sie zmieni, powoli do celu ;-)


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
dar3k_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1052
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 10:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: dar3k_ » wt lip 01, 2008 21:09

kolejne 20 yahre na forum-gratuluje :bigok:
napewno troszke jest do zrobienia zeby go przywrocic do eleganckiego stanu
powoli do celu i bedzie piekny egzemplarz
powodzenia :bigok:


Było MK4 GTI 2.3 V5 150PS

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » śr lip 02, 2008 00:45

Golfik marzenie :) Doprowadź go do ideału :) Powodzenia :grin:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości