slabo grzeje w srodku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

indor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 24, 2007 13:42
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

slabo grzeje w srodku

Post autor: indor » pt sty 26, 2007 00:04

witam moze mi podpowiecie co mam jeszcze zrobic zebym w koncu nie musial marznac u siebie w samochodzie. Juz wyjasniam o co mi chodzi: wiec tak jak wspomnialem slabo grzeje w srodku wymienilem termostat, odpowietrzylem uklad, plukalem nagrzewnice i nadal jest tak samo wiec w czym moze jeszcze tkwic problem?? Co przykulo moja uwage to trojniki ktore znajduja sie na przewodach idacych do nagrzewnicy lacza one parownik.



Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » pt sty 26, 2007 00:08

płukac to nie wypada jak nie ghrzeje to jedynie nagrzewnica:)) nic innego


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=93557&start=0]Co z tymi szybami[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
sGARY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 00:00
Lokalizacja: Gdynia, Wejherowo

Post autor: sGARY » pt sty 26, 2007 00:14

wywalic termostaty ktore sa na wezach doprowadzajacych plyn do nagrzewnicy!!

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 23:16 ]
na fotce widac wstawiony kawalek rurki ;) zobacz czy u Ciebei w tym miejscu nie ma termostatu ;) jak tak to go wywal i zastap kawalkiem rurki :)




Obrazek



indor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 24, 2007 13:42
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: indor » pt sty 26, 2007 00:18

sGARY pisze:wywalic termostaty ktore sa na wezach doprowadzajacych plyn do nagrzewnicy!!
tylko ja nie mam termostatow na wezach idacych do nagrzewnicy. jedynie co mnie zastanawia tam sa wtprowadzone trojniki z ktorych sa poprowadzone rurki do parownika



Awatar użytkownika
sGARY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 00:00
Lokalizacja: Gdynia, Wejherowo

Post autor: sGARY » pt sty 26, 2007 00:24

to na zalaczonym zimnym silniku sciagnij na chwile waz ten ktory jest najwyzej. Bo moze tam gdzies siedziec powietrze



indor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 24, 2007 13:42
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: indor » pt sty 26, 2007 00:25

dobra sprawdze i dam znac



krzys
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pt lut 04, 2005 10:19
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: krzys » pt sty 26, 2007 09:31

Według mnie masz prawdopodobnie zapowietrzoną nagrzewnicę albo mogła Ci się urwać linka otwierająca zawór płynu do nagrzewnicy. Co do trójników to u mnie jest to samo i jest ok ! Termostat masz w tzw. króćcu taki plastikowy rozgałęziacz pod aparatem zapłonowym w którym dodatkowo masz dw czujniki. Jeśli nawet masz padnięty termostat to nagrzewnica powinna działać najwyżej samochód się długo nagrzewa lub gotuje.
Ja odpowietrzam w ten sposób że zalewam płynem do pełna, zosTawiam odkręcony korek na zbiorniczku wyrównawczym, i na króciec, na taki cienki bolec zaślepiny gumową nakładką zakładam wężyk i koniec do zbiorniczka (zaślepkę oczywiście wcześniej zdejmuję). Nie wiem czy tak się powinno robić ale jużkilka razy w ten sposób odpowietrzałem i jest ok! Przez ten wężyk ucieka dużo bąbelków szczególnie jak się doda trochę gazu!

[ Dodano: Pią Sty 26, 2007 08:32 ]
a oczywiście założyłem że masz ten sam silnik co ja



indor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 24, 2007 13:42
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: indor » ndz sty 28, 2007 14:41

no dobrze zalozyles mam dokladnie taki silnik jak ty 1.3 NZ wlasnie jeszcze raz sprobuje odpowietrzyc uklad i zobaczymy wielkie dzieki za podpowiedz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości