[mkIII] Wachacze-jakie?`

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 17:18
Lokalizacja: ..
Kontakt:

[mkIII] Wachacze-jakie?`

Post autor: fructo » czw wrz 14, 2006 09:41

Witam

Wymienilem ostatnio amory przód na gazowe i po przejechaniu kilku tys km na nowych amorach zaczelo mi trzepac stracznie kierownica jak jade po nierownosciach. Przypuszczam ze przez twardsze amory wyrobily sie tulejki wachaczy wiec trzabyloby je wymienic---jakiej firmy wachacze polecacie???? mozna wymienic tez same tulejki ale slyszalem ze wyciagnac jest je latwo ale wlozyc nowe juz trudniej, wiec raczej wymienie cale wahacze. Jakie poleciacie w przystępnej cenie?



Awatar użytkownika
juby
Forum Master
Forum Master
Posty: 1231
Rejestracja: wt lut 14, 2006 20:43
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Post autor: juby » czw wrz 14, 2006 09:56

fructo pisze:wiec raczej wymienie cale wahacze
Opanuj się. Jedzesz do warsztatu i za max 100zł (sama wymiana) wymieniają ci silentblocki pionowe i poziome. Ja w mkIII założyłem LEMFORDER'y i jestem zadowolony. Koszt pionowych 25-35zł za sztuke, poziome ok 10zł za sztuke.


Frakcja Proud Member

Awatar użytkownika
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 17:18
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: fructo » czw wrz 14, 2006 11:54

Nie pytalem sie o cene tylko o wachacze----koszt roboty 100zl+ 2x 30zl (poziome) + 2x20zl(pionowe) =200zl + swoznie = ok 260zl a za 300-350 mam nowki i wymienie sobie sam i mam wszystko nówki . Wiec dalej pytam o wachacze:)



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » czw wrz 14, 2006 13:08

fructo pisze:a za 300-350 mam nowki i wymienie sobie sam i mam wszystko nówki .
Ja kupowalem w hurtowni do kilku VW w ktorych wymienialem Febi/Bilstein - fakt, ze po dosyc duzej znizce, ale placilem okolo 80 PLN za kompletnie uzbrojony wahacz. Wiec dla mnie nie ma kompletnie sensu wydawanie qpy forsy na wymiane samych tulei, szczegolnie ze gro warsztatow zamiast wciskac je prasa, to poprostu mlotkuja po tym ile sie da :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości