Alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Alarm

Post autor: KisielQ » pn cze 07, 2010 11:19

Witam!

Mam takie pytanie posiadam od ponad roku golfa IV i wczoraj mi się przydażyło że podszedłem do auta otworzyłem tylne drzwi i w aucje zaczoł wyć alarm tzn klakson i migały kierunki ja byłem przekonany że auto alarmu niema wcisnołem przycisk otwierania drzwi na scyzoryku i się wyłączył. Po ponownej próbie alarm już nie wyje i co bym teraz nie robił alarm się nie załancza czy możecie mi wytłumaczyć co to było?? Pozdrawiam :bajer:



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pn cze 07, 2010 11:36

A napisz jak sprawdzałeś czy masz ten alarm?



KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: KisielQ » pn cze 07, 2010 11:38

hmm jak kupowałem auto to w opisie nie było że jest alarm i myślałem że go niema. A powiedzcie mi w takim razie jeśli już naprawde taki alarm jest to w jaki sposób moge go teraz wyzwolić.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pn cze 07, 2010 11:42

najpierw opuść szybę zamknij samochód po jakimś czasie włóż rękę i pomachaj. Jak się nie włączy to wejdź do samochodu zamknij się z pilota w środku i spróbuj odpalić samochód.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pn cze 07, 2010 11:46

KisielQ pisze:hmm jak kupowałem auto to w opisie nie było że jest alarm i myślałem że go niema. A powiedzcie mi w takim razie jeśli już naprawde taki alarm jest to w jaki sposób moge go teraz wyzwolić.
KisielQ masz diodę na drzwiach kierowcy?
Po zamknięciu auta powinna migać.
Alarm fabryczny załącza się po zamknięciu samochodu, przy czym jak klikniesz "zamknij" na pilocie raz to samochód się zamknie i alarm uaktywni, a jak klikniesz kolejny raz to samochód nadal będzie zamknięty, ale alarm się zdezaktywuje.

Możesz spróbować wsiąść do samochodu, zamknąć drzwi z pilota i włożyć kluczyk do stacyjki i przekręcić na zapłon - alarm powinien zacząć wyć.

Możesz też zamknąć się w środku i spróbować otworzyć maskę - również alarm powinien zacząć wyć.

Co do machania ręką przy otwartej szybie to alarm się włączy, ale pod warunkiem, że masz tylne lampki z czujnikami ruchu, a na progu kierowcy włącznik/wyłącznik do monitorowania wnętrza.
Ostatnio zmieniony pn cze 07, 2010 11:47 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości