Dlaczego Golf III dławi sie na benzynie i na gazie????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

eryk79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 28, 2006 14:12
Lokalizacja: kraków

Dlaczego Golf III dławi sie na benzynie i na gazie????????

Post autor: eryk79 » pn mar 27, 2006 09:49

Mój golf III 1,4 najpierw zjadał mi sporo gazu,benzyny też trochę żarł.
pojechałem do ludzi od instalacji gazowej - powiedzieli - padła sonda lambda,ok.pomyślałem - kupiłem nową podróbę za 140 zeta i wymieniłem,wszystko grało( sonda chodziła jak trzeba-przynajmniej na monitorze laptopa).Przez tydzien tylko.Obliczyłem że na 100 km zjada mi 15 litrów gazu.Zatankowałem gaz - jakieś 20 litrów.samochód po przestawieniu na gaz(sam muszę go przestawiać przyciskiem) tak jakby się dławił tym gazem i gasł.na benzynie jechał bez problemów.pojechałem znowu do specjalisty od gazu ( tym razem innego) podłączył laptopa i stwierdził że :sonda w ogóle nie chodzi.po drugie- nie działa tak jak powinien jakiś "mikser" i samochód ma niskie obroty i spala dużo paliwa( obroty powinny być około 80-100 a u mnie były 29)Gość też podregulował mi jakoś obroty tak że na benzynie też autko zaczęło dławić sie i zaczowywać tak jakby szarpało do przodu,czasem zapalają mi sie podczas jazdy dwie kontrolki( smarowanie i bateria).a podczas jazdy żeby auto stabilnie utrzymywało prędkośc(jeżdżę na razie na benzynie bo na gazie gaśnie)muszę cały czas pulsacyjnie dodawać gazu.O co chodzi????????Bo już głupieję.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pn mar 27, 2006 09:54

Może faktycznie sonda, którą zakupiłeś jest lipna, a teraz to jeszcze krtokowiec ci walnął.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 59 gości