WEGFAHRSP.AKTIV!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vipenzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 24, 2008 19:46
Lokalizacja: Koszalin

WEGFAHRSP.AKTIV!

Post autor: vipenzo » czw paź 29, 2009 11:18

Witam, mam takie pytanie dotyczące komunikatu: "WEGFAHRSP.AKTIV!" Pojawia się raz na jakiś czas, ale nie często. Przy odpalaniu oczywiście, po czym zostaje wyświetlone "WEGFAHRSP.AKTIV!" i gaśnie samochód. Macie jakieś rozwiązanie tego problemu?


Golf 4 1.9 TDI 90 KW

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » czw paź 29, 2009 11:41

znaczy że aktywna blokada Immobilajzer,to urządzenie sprawia więcej problemów właścicielowi niż złodziejowi umnie pomogło odpięcie radia


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

vipenzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 24, 2008 19:46
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: vipenzo » czw paź 29, 2009 11:42

safik25 pisze:znaczy że aktywna blokada Immobilajzer,to urządzenie sprawia więcej problemów właścicielowi niż złodziejowi umnie pomogło odpięcie radia
Witam, radio mam firmowe na kaseciaki jeszcze, nie wkładałem żadnego innego.


Golf 4 1.9 TDI 90 KW

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » czw paź 29, 2009 11:45

też mam BETE może być coś z cewką zczytującą jest koło stacyjki rozkręć osłony sprawdź czy nie przetarł się przewód albo kogoś z cewką żeby podmienić i sprawdzić ją


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości