zamek drzwi seat ibiza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sajcik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob paź 22, 2005 13:04
Lokalizacja: Gdynia

zamek drzwi seat ibiza

Post autor: sajcik » czw sie 27, 2009 10:58

witam,

mam następujący problem coś się stało z zamkiem drzwi od kierowcy tzn mogę z kluczyka drzwi otwierać ale nie mogę zamknąć tzn ten guzik przy szybie delikatnie reaguje ale jak by nie miał siły opaść do pozycji zamknięty natomiast jak zamknę drzwi od środka to bez problemu mogę je zamknąć i wszystko jest ok

i teraz pytanie czy to zamek się cały popsuł czy może coś cie obluzowało ??!! :bigok:



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » czw sie 27, 2009 11:46

sajcik pisze:nie mogę zamknąć tzn ten guzik przy szybie delikatnie reaguje ale jak by nie miał siły opaść do pozycji zamknięty
A kluczyk się da przekręcać, tyle tylko że nie "ciągnie" za sobą guzika, czy też kluczyk nie da się obrócić?
Podaj roczek auta, bo za bardzo nie wiadomo o czym piszemy :bajer:
Ostatnio zmieniony czw sie 27, 2009 11:46 przez piori, łącznie zmieniany 1 raz.



sajcik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob paź 22, 2005 13:04
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: sajcik » czw sie 27, 2009 13:32

tak kluczyk da się przekręcić tylko nie ciągnie za sobą tego guzika i nie idzie z zewnątrz zamknąć drzwi od środka bez problemu przez wciśnięcie guzika :bigok:



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » czw sie 27, 2009 14:18

sajcik, z tego co się zorientowałem zamek w ibizie działa inaczej niż w golfie, jest tam tzw "wiosełko", które chyba często się psuje, bo na allegro jest tego sporo ;)
W tej aukcji: http://www.allegro.pl/item694380685_sea ... lamka.html gościu coś pisze że nie daje się otwierać drzwi, ale przy zamykaniu pewnie może być podobnie.
Także ja stawiam na ten element, trzeba wyjąć klamkę i obejrzeć :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości