Pali się żółta kontrolka od pasów bezpieczeństwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
luksIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 22:44
Lokalizacja: ELE
Kontakt:

Pali się żółta kontrolka od pasów bezpieczeństwa

Post autor: luksIV » ndz sie 09, 2009 22:53

Witam

Mam taki problem: dziś nagle przy zapalaniu auta zaczęła się włączać żółta lampka od pasów bezpieczeństwa, wcześniej nawet gdy pasy nie były zapięte kontrolka gasła w momencie zapalania auta.

Czym to może być spowodowane że teraz ciągle się pali i co zrobić by gasła tak jak wcześniej?



Awatar użytkownika
krzaku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 03:55
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: krzaku » ndz sie 09, 2009 23:54

a czy ta kontrolka nie jest tez od poduch ?? i czy przypadkiem nie masz poduch w fotelach ?? jezeli tak radzilbym podpiac pod vaga
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2009 23:58 przez krzaku, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://www.opolskivag.pl][img]http://www.kochamopole.pl/golf4-ani.gif[/img][/url]

kameh1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sty 17, 2008 11:50
Lokalizacja: Gruszów
Kontakt:

Post autor: kameh1 » pn sie 10, 2009 15:02

krzaku pisze:a czy ta kontrolka nie jest tez od poduch ?? i czy przypadkiem nie masz poduch w fotelach ?? jezeli tak radzilbym podpiac pod vaga
U mnie jest podobnie tzn. zaczęła mi się świecić cały czas. Jako że nie mam Vaga to podjechałem do mechanika i skasował mi błąd i przez 2 tygodnie miałem spokój. Po czym znowu zaczęła się palić ;/ Nie wiem dlaczego ale możliwe że przez przypadek odpiąłem coś od siedzenia kierowcy gdyż przesunąłem fotel kilka razy podczas sprzątania. Według instrukcji obsługi gdy zaświeci się ta kontrolka to sygnalizuje ona o nie sprawności układu poduszek powietrznych. Jednak ludzie tutaj na forum pisali mi że nie ma ona nic z tym wspólnego tak więc sam nie wiem.



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pn sie 10, 2009 19:50

Jak się świeci to znaczy że przy kolizji czy przy wypadku... poduchy się wypną na ciebie tak jak ty się wypinasz na skasowanie błędu. hehehe... trzeba zkasować błąd i uważać pry sprzątaniu. Sprawdź na odłączonym akumulatorze czy kostki pod fotelem nie poluzowały się .. na wagu powie ci której poduchy dotyczy błąd... ja mam 10 poduszek i też taki problem miałem ale po wyjęci licznika bez odpięcia aku...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości