Nie moge otworzyc drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szczeki_bt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 17, 2009 22:30
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Nie moge otworzyc drzwi

Post autor: szczeki_bt » pn mar 02, 2009 22:23

witam
Mam wielki problem, nie moge otworzyc drzwi pasazera w moim mk3, ani z zewnatrz, ani od wewnatrz. Zamek puszcza(centralny), ale za cholere nie da sie drzwi otworzyc, przyczyna napewno nie jest mroz... bo dzis takiego nie bylo.. generalnie drzwi sie otwieraly normalnie nawet dzis.. az w koncu kumpel chcial wejsc do auta i nie dalo sie.
Co moze byc przyczyna, mieliscie stycznosc z takmi czyms? Jak sie z tmy uporac?
Probujac otwrozyc drzwi (czy z zewnatrz czy od wewnatrz) w ogole nie czuje oporu na klamce.



Awatar użytkownika
czyzaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: czw paź 30, 2008 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czyzaczek » pn mar 02, 2009 22:56

wow..... w szukajce pod hasłem na temat "zablokowane drzwi" jest tego trochę..... np. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... wane+drzwi

Miłej lektury....


Life is Ride, Ride is Life!

<b>DIAGNOSTYKA VAG</b> -----POZNAŃ-----Kontakt przez PRIV.

Awatar użytkownika
szczeki_bt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 17, 2009 22:30
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: szczeki_bt » pn mar 02, 2009 23:05

chcialem poszukac, ale szukajka nie dzialala, dlatego zalozylem nowy temat ;)



Bonio_MS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: sob paź 18, 2008 21:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bonio_MS » pn mar 02, 2009 23:06

PS ja od 2h siedze na szukajce i jakos dziala mi


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3391738#3391738 <------ Maine Golf

Awatar użytkownika
Aeternus
Toporownia
Toporownia
Posty: 1753
Rejestracja: pt lut 06, 2009 14:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Aeternus » wt mar 03, 2009 12:27

Witam serdecznie:)

Mialem ostatnio ten sam problem.Niestety ale okazalo sie ze dostalo sie do zapadki od drzwi podczas mycia troche wody i nastepnego dnia temp. na - i lipa...Nie moge wejsc(drzwi kierowcy)...Wystarczy podlaczyc na troche farelke i zblizyc w okolice mechanizmu zapadki i powinno poscic:D
Zeby nie byc zaskoczonym nastepnym razem nasmarowalem zapadke specjalnym smarem do zamkow i zawiasow okiennych (specyfika pracy +90- -45 C) i jest wszystko si:D


Moja szara gadzina :D
viewtopic.php?f=88&t=358463 - SPRZEDANY :(

Obrazek

Nowy nabytek A6 C5 2.7 Bi_TURBO :)
viewtopic.php?f=91&t=557480

Awatar użytkownika
gregoryb1
vel Młody
vel Młody
Posty: 327
Rejestracja: pt sty 16, 2009 12:43
Lokalizacja: Kościerzyna, pomorskie, GKS....
Kontakt:

Post autor: gregoryb1 » wt mar 03, 2009 12:35

Ja miałem taki problem w MK4 i zeby otworzyc musiałem rozbierac boczek od srodka zeby dostac sie do zamka i go odblokowac.
Nie wiem jak to jest rozwiazanew MK3 ale ja musiałem zdjac boczek , blache na ktorej jest mechanizm opuszczania szyby i ćwiczyłem z tym dobre 4 godziny.



Awatar użytkownika
szczeki_bt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 17, 2009 22:30
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: szczeki_bt » wt mar 03, 2009 18:44

kolego Aeternus jak juz napisalem w pierwszym poscie, tym razem to nei jest spowodowane przez mroz... tego typu problemu mialem wzcesniej przy ujemnych temperaturach z innymi drzwiami.. wtedy tez pomoglem sobie odmrazaczem i wd 40 - pomoglo. Jednak tym razem chodzi o cos innego... dzis prbowalem otwrozyc znowu te drzwi.. od wewnatrz nie ma takiej mozliwsoci.. klameczka sobie luzno lata bez zadnego oporu, z zewnatrz natomiast kilka razy sie udalo otworzyc drzwi.... kilka razy otworzylem-zamknalem... i przy anstpenym pociagnieciu klamki drzwi juz sie nie daly otworzyc (w miedzyczasie nie otwieralem/zamykalem drzwi centralnym) nie wiem co tam sie stalo.
W czwartek jade do mechanika zeby mi ABS sprawdzil bo cos nie bangla i powiem mu odrazu o tych drzwiach.. moze cos temu zaradzi.
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 18:46 przez szczeki_bt, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 70 gości