Golf IV problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BRZOZA
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pt sie 20, 2004 16:30
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Golf IV problem

Post autor: BRZOZA » pt lis 11, 2005 16:14

witam
mam do kupienia golfa IV po dzwonie wybite poduszki. moje pytanie dotyczy poduszek i sterownika oraz czujnika poduszki jaki koszt, jak skasowac blad czy lepiej kupic nowy sterownik, jak wymienic samemu poduszke pasazera. dodam ze samochod zostal uderzony przodem. czy wraz z wybiciem poduszek napinacze tez trzeba wymieniac??czy pozniej bedzie problem wrazie wypadku czy poduszki beda sie odpalac za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich maniakow vw.



mirek55
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 13:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: mirek55 » pt lis 11, 2005 22:27

Jeżeli to było jego pierwsze "bum" to prawdopodobnie sterownik da sie skasoowac,podejrzewam ze napinacze tych pasów które były w momencie kolizji zapięte tez są wymiany. Po wykasowaniu błedów sterownik jest poraz wtóry w stanie odpalić poduchy.



Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » ndz lis 13, 2005 11:38

Nie polecam kupowania samochodu po dzwonie- sprzedawca może twierdzić, że "mały", albo pierwszy, ale nigdy tego nie możesz byc pewny.
Samochody są zaprojektowane tak, żeby w czasie wypadku ratować życie kierowcy i pasażerom- zostaje poważnie naruszona ich konstrukcja i nigdy nie powinno się już ich naprawiać, bo nigdy nie bedzie tak, jak przedtem.
Czyli w razie (nie daj Boże) kolejnej kolizji samochód zachowuje się tak, jak nie powinien i możesz tylko Ty na tym ucierpieć...

Jeżeli wystrzeliły poduszki, to napinacze na pewno też do wymiany.
Pozdro!


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], szamanek96 i 43 gości