Skrzypienie przy skręcaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dzazgol1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 21:07
Lokalizacja: BYTOM

Skrzypienie przy skręcaniu

Post autor: dzazgol1 » ndz kwie 27, 2008 19:51

Witam! Mam następujący problem. Otóz przy skręceniu kół maksymalnie w lewo w okolicy prawego koła słychać jakby skrzypienie. Występuje to od czasu gdy żona wjechała tym kołem na dość wysoki krawężnik niezbyt wolno. Poza tym samochód jeżdzi prosto , nie ma żadnych wibracji podczas jazdy , tylko to skrzypienie. Diagnosta na stacji diagnostycznej powiedział tylko że amortyzator prawy do wymiany a reszta na szarpaku w porządku , układ kierowniczy też.



dzazgol1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 21:07
Lokalizacja: BYTOM

Post autor: dzazgol1 » ndz kwie 27, 2008 20:40

Będę wymieniał amortyzatory to wymienię również te łożysko, mam nadzieję ,że pomoże. A jak sprawdzić na 100 % czy to te łożysko??



Awatar użytkownika
kiler_444
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 17:04
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: kiler_444 » ndz kwie 27, 2008 20:48

a to jest skrzypienie czy szarpanie spręzyny??? u mnie szarpie sprezyna przy skręcaniu i wymieniłem juz poduszkei łozysko idalej mam problem !!!! nie wiem co robic !!! :(


SPRZEDAM UCHWYTY NA KLUCZE PŁASKIE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=276181



kiler_444

dzazgol1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 21:07
Lokalizacja: BYTOM

Post autor: dzazgol1 » ndz kwie 27, 2008 20:52

u mnie skrzypienie



Awatar użytkownika
donald86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:40
Lokalizacja: Wołczyn
Kontakt:

Post autor: donald86 » wt kwie 29, 2008 00:03

Ja mam podobny problem w moim. U mnie słychac takie "tykanie" przy skręcaniu, czy to wlewo czy to w prawo.
Powiem tyle, że byłem dzisiaj w warsztacie, rozkrecili mi amorka i okazalo sie,ze zjechana jest ta gumowa część nad łóżyskiem. Zasmarowali mi to na nowo,ale nic nie pomaga. Chyba nie obędzie się bez wymiany górnego łóżyska amorka.

[ Dodano: 29 Kwi 2008 00:04 ]
Ja mam podobny problem w moim. U mnie słychac takie "tykanie" przy skręcaniu, czy to wlewo czy to w prawo.
Powiem tyle, że byłem dzisiaj w warsztacie, rozkrecili mi amorka i okazalo sie,ze zjechana jest ta gumowa część nad łóżyskiem. Zasmarowali mi to na nowo,ale nic nie pomaga. Chyba nie obędzie się bez wymiany górnego łóżyska amorka.


drugie życie Golfa....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 49 gości