Zgasł podczas jazdy !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw sie 19, 2004 17:00
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Zgasł podczas jazdy !!

Post autor: martines » pt sie 12, 2005 19:20

Mowa o VW Golfie IV 1.4 16V. Otóż dziś miałem dziwny przypadek. Samochód stał 2 dni pratktycznie bez rzadnych wyjazdów. Dziś go umyłem i wybrałem sie w droge. Po przejechaniu ok 10 km na lekkim zeskoku w jezdni na 4 biegu (bądź przy zrzuceniu na luz z 4 <dokładnie nie pamiętam>) samochód zgasł bez odzewnie. Pózniej odpalił bez problemu i przejechałem dalesza droge bez powtarzania sie danej sytuacji. Samochód mam od miesiąca przejechałem nim ponad 2 tys km i dziś po raz pierwszy mnie zaskoczył. Czy to był czysty przypadek czy mam sie martwić jakąś awaria? Doradzcie.



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » pt sie 12, 2005 21:12

moze coś z elektryką, pewnie stacyjka sie juz odzywa



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: Zgasł podczas jazdy !!

Post autor: briano » pt sie 12, 2005 21:50

CZasmi tak się zdarza coś z paliwkiem mogło być słabsze lub jakiś brudek chwilowo się wdał , narazie nie brał bym do głowy. Ale jak będzie sie powtarzać wtedy trzeba myśleć :hmm:



Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » pt sie 12, 2005 22:32

KAZDY MOZE SIE NA CHWILE PRZYTKAC TY TEZ MOZESZ SIE CZASAMI SIE ZACHŁYSNĄĆ Z AUTEM JEST TAK SAMO WIEC SKORO SIE ZDARZYLO TYLKO RAZ WIEC NIEBIERZ DO GLOWY. A JAK SAMOCHÓD MASZ OD MIESIACA TO PEWNIE WYMIENILES WSZYSTKIE PASKI OLEJ I WSZYSTKIE FILTRY. BO OD TEGO SIE ZACZYNA PO KUPNIE AUTA.


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Mosart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 25, 2005 12:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mosart » wt sie 16, 2005 08:55

Mam to samo!:(
W moim Mk IV 1.4 też się to zdarza przy zrzucaniu na luz, obroty spadają do około 500obr/min i potem albo mu się podniosą, albo gaśnie. Prawie zawsz zdarza mi się to w korkach, jak jadę na niskich biegach i obrotach. Najpierw trochę go poszarpie, a jak daje mu na luz to gaśnie. Strasznie wkurzające! Raz zdarzyło się nawet, że podczas jazdy na czwórce przytkało go, ja mu w gaz a on zero reakcji przez 2 sekundy a potem go odetkało. Wiem, że poprzedni właściciel miał takie przypadki i podobno miał zabrudzoną przepustnicę. Po wyczyszczeniu problemy ustąpiły. Zastanawiam się czy teraz też pomoże.
Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości