JAK ZDJAC TAPICERKE Z DRZWI W GOLFIE 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Sebastiannnn

JAK ZDJAC TAPICERKE Z DRZWI W GOLFIE 3

Post autor: Sebastiannnn » pt maja 06, 2005 19:53

JAK ZDJAC TAPICERKE Z DRZWI W GOLFIE 3 Z ELEKTRYCZNYMI SZYBAMI, CZY TAPICERKA JEST GDZIES PRZYKRECONA CZY TYLKO NA ZATRZASKI, PROSZE O POMOC !
Ostatnio zmieniony sob maja 07, 2005 14:16 przez Sebastiannnn, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt maja 06, 2005 20:18

musisz zdjąć panel z dźwi gdzie masz sterownik do szyby pod nim są dwie sruby odkreć je .Odkręć wew. zamykanie dźwi i teraz śmiało od dołu odciągaj tapicere. i masz już zdjętą ....odłacz przewody od głośników , od sterowania szybą .



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » wt cze 07, 2005 09:49

A moze jakas fotoporada??

Chce zdjac w moim golfie z tylu w drzwiach bez elektryki.
Jak sie zabrac do tego. To powyzsze nieduzo mi mowi.


Pozdrawiam,
Piotrek

apiwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 13:11

Post autor: apiwo » wt cze 07, 2005 10:07

A wiec tak Kilerek Ja rozbieralem dzrwi przednie w 3 u mojego ojca Musisz zdjąć korbkę szyb w prosty ale jak ktos nie wie to trudno sie do niej dobrac Przesun podkladke ktora jest pod korbka w plaszczyznie dzwi Potem musisz rozebrac raczke od zamykania dzwi Zdejmujesz wierzchnia czesc tej raczki i odkrecasz wkrety ktore sie tam znajduja A nastepnie podwadzasz boczek tapicerowany Tylko uwaga ja podwadzalem srubokretem ale od strony lakieru podkladalem szmatke aby nie porysowac lakieru musisz tez trafic konkretnie w spinke aby nie oderwac mocowania Wiekszosc spinek i tak pojdzie do kosza Jedna taka spinka kosztuje 2,5 w motoryzacyjnym naprzeciwko Leader SZAJSZA ale muszisz wziac jedna na wzor



Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » wt cze 07, 2005 13:07

nie wszystkie spinki się od razu psują. Nie proponuje podważać srubokrętem bo można coś zniszczyć wystarczy że złapiesz tapicerke ręcami w dolnym lewym rogu lub na dole i pociądniesz do siebie, jak odskoczy jedna spinka to wkładasz dłonie między drzwi a tapicerke i delikatnie odrywasz pozostałe spinki. Rozkładałem drzwi u siebie już kilka razy i u znajomych i niegdy nie zniszczyłem żadnej spinki, pewnie dlatego ze podważałeś śrubokrętem i celowałes w spinke wtedy ona mogła się uszkodzić.



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » wt cze 07, 2005 20:45

Fajnie,
dzieki Adas i Premko.

Zobacze co sie da z tym zrobic. Mam nadzieje ze jest tam troche miejsca przy szybce do manewrowania.


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » śr cze 08, 2005 07:44

przy szybce nic nie ruszaj bo po dopięcu tapicerki z zatrzasków muszisz ją podnieść trochę do góry bo tapicerka jest na zaczepach. aha i pamiętaj o odkręceniu rygli :)



tomaszg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2005 22:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: tomaszg » pn lip 11, 2005 18:09

Wlasnie, jak odkrecic rygle (normalnie w lewo?) i jak zdemontowac te cholerne pokretlo od szyby (potrzebny taki ultra plaski klucz?) ? W tej chwili pozostale rzeczy juz odkrecilem :)


Pozdrawiam
Gregor

Golf III Variant 1.8 75KM 95 r.

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn lip 11, 2005 20:17

pokrętło od szyby--musisz przy samej tapicerce po lini prostej od korbki podnieść -wysunąć plastik podważ to delikatniei odciągnij w odwrotną stronę niż jest dźwignia pokrętła , a rygle w prawo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości