MK2 Klapa na gładko!!!

Zdjęcia związane z VW

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Piooner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt maja 24, 2011 13:29
Lokalizacja: okolice Myszkowa

MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: Piooner » pn sie 29, 2011 22:10

U mnie to tak wygląda to sprawka poprzedniego właściciela Obrazek



Awatar użytkownika
drunkmaster
Grupa Małopolska
Grupa Małopolska
Posty: 204
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 23:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: drunkmaster » czw paź 20, 2011 01:01

Obrazek
a u mnie tak, kwestia gustu, jak jest zrobiona starannie to mi bynajmniej nie przeszkadza, a jeżeli ktoś ma osobiste wycieczki widząc moją klapę zawsze może mnie pocałować w wyżej wymienioną :los2:



Awatar użytkownika
maj0nez
VR6 user
VR6 user
Posty: 3226
Rejestracja: pn lis 17, 2008 10:27
Lokalizacja: LOP
Auto: Skoda Octavia 1.8T + DSG
Silnik: AUQ
Kontakt:

Re: MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: maj0nez » pt paź 21, 2011 12:02

po mojemu trzeba było i wycieraczke usunąć ja w poprzednim maialem sama wycieraczke skasowana i spryskiwacz do szczescia brakowalo jeszcze aby pomalowac listwe w klor. tylko wszystko to rzecz gustu


Szkodnik Skoda Octavia 1 RS 1.8T + DSG
Audi S3 8L ABT
Volkswagen Golf 1980r 1.6D

Awatar użytkownika
emil429
____
____
Posty: 420
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 13:37
Lokalizacja: DJA

Re: MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: emil429 » pn paź 31, 2011 18:22

ktosik_zmc pisze:witam :) ja tez planuje zrobic mozna powiedziec ze na pol gladko klape, tylko ze zaspawac wycieraczke i spryskiwacz, zamiast czarnej listwy ze znaczkiem wstawic tam blache a rejestracje normalnie zostawic, bedzie to ladnie wygladalo bo nie moge tego nigdzie znalezc :( mam mkII czerwonego ;)
Kolego czy ładnie będzie to wyglądać to kwestia gustu kto jak lubi. Ja u siebie właśnie tak mam jak Ty byś chciał mieć to już moja druga klapa tak zrobiona pierwszą miałem troszkę mniej zaspawaną a teraz wstawiłem większy kawałek blachy i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Obrazek


viewtopic.php?f=87&t=311059" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

J_W_WRC_MK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 08, 2012 11:18
Lokalizacja: Wągrowiec

MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: J_W_WRC_MK2 » ndz sty 08, 2012 13:31

:-x Mój pierwszy post na tym forum i jestem trochę rozczarowany. Akceptując regulamin zgadzaliście sie, na to, że nie nikt nie bęedzie wystawiał obraźliwych postów. A robią to wszyscy. To jest kolesia indywidualna sprawa jak auto zrobil. Żal mi Was. :D



Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: zbyszegk » ndz sty 08, 2012 15:52

jak pokazuje fotki na forum to po to żeby chyba ludzie wyrazili swoje opinie a nie po to żeby usłyszał że jest super :P :hmm:



Awatar użytkownika
drunkmaster
Grupa Małopolska
Grupa Małopolska
Posty: 204
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 23:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

MK2 Klapa na gładko!!!

Post autor: drunkmaster » ndz sty 08, 2012 23:23

thomas24 ale to nie są fotki jego auta, chociaz i tak się zgadzam ze forum to miejsce do wyrażania opinii i każdy może powiedzieć co uważa na jakiś temat.
J_W_WRC_MK2 na każdym forum ktoś rzuca mięskiem albo wbija szpilki, to normalne. W tym temacie ja się nie dopatrzyłem jakiś szczególnie obraźliwych treści wiec luzik, nie obawiaj się na pewno nikt z forum nie zarejestrował się tutaj żeby kogoś obrażać a większość wypowiedzi mieści się w ramach szeroko znanego pojęcia kultury osobistej :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości