Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA -> Styling 63

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Ziomeek428
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 20, 2017 16:34

Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA -> Styling 63

Post autor: Ziomeek428 » wt cze 20, 2017 17:14

Witam ;-)

Po sprzedaży Jaguara natchnęło mnie na Audi koniecznie A6 C5, ponieważ bardzo mi się te bryki podobały.
Poszperałem w Internecie i jest! No to telefon do właściciela, rozmowa i jedziemy!
I tak dnia 02.01.2016 stałem się posiadaczem Audi A6 C5 z 2.5 litrowym silnikiem o mocy 180KM.
Audi sprowadzone z Austrii od pierwszego właściciela z pełną dokumentacją.
Jak na swoje lata jest bardzo zadbana i prowadzi się ją bardzo przyjemnie, a pomruk silnika jak na klekota wydobywający się z pod maski jest po prostu rewelacyjny :->

Dane techniczne:
Rok produkcji: 2000/2001
Pojemność silnika: 2.5TDI \6/ (2496 cm³)
Moc: 180 KM (132 kW)
Skrzynia biegów: TipTronic (możliwość zmiany biegów w kierownicy)
Napęd: Quattro
Zawieszenie: Oryginał

Co do wyposażenia to Audi jest bardzo bogato wyposażona m.in.:
-WSPOMAGANIE KIEROWNICY
-ABS
-ESP
-REFLEKTORY XENONOWE
-SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW
-SYSTEM PARKTRONIK PRZÓD / TYŁ
-RELINGI DACHOWE
-CHROM LINE
-ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE
-FELGI ALUMINIOWE AUDI 16''
-ELEKTRYCZNE SZYBY x4
-ELEKTRYCZNE LUSTERKA
-ELEKTRYCZNIE REGULOWANE FOTELE
-PODGRZEWANE FOTELE
-PODGRZEWANA TYLNA KANAPA
-SKÓRZANA TAPICERKA
-KIEROWNICA 3 RAMIENNA SKÓRZANA Z WERSJI S6
-PRZYCISKI DO ZMIANY BIEGÓW NA KIEROWNICY
-TEMPOMAT
-NAPĘD NA 4 KOŁA - QUATTRO
-ZMIENIARKA NA 6 CD
-KOMPUTER POKŁADOWY
-KLIMATYZACJA CLIMATRONIC
-DEKORY WNĘTRZA W DREWNIE
-ROLETY NA SZYBACH BOCZNYCH I NA SZYBIE TYLNEJ
-PODŁOKIETNIK TYLNEJ KANAPY
-RADIOODTWARZACZ ORYGINALNY AUDI CD
-DUŻA KOLOROWA NAWIGACJA AUDI PLUS
-PODŁOKIETNIK ZE SCHOWKIEM
-UCHWYTY NA NAPOJE W TYLNEJ KANAPIE
-8 x AIRBAG
-NAGŁOŚNIENIE AUDI SOUND SYSTEM
-CENTRALNY ZAMEK
-FABRYCZNY SUBWOOFER W BAGAŻNIKU

Fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:arrow: 12.10.2016

Zderzak od S6 kupiony :mrgreen:
Prezentuje się bardzo ładnie. Muszę tylko go przerobić pod normalną kastę oraz wstawić końcówki wydechów ;-)

Jutro ciąg dalszy Obrazek
Przepraszam za tak popisane auto, ale tak to jest jak się zostawi auto przy znajomych :evil:
Fotki:
Obrazek

Obrazek

:arrow: 23.12.2016

Na święta zawitała do mnie blenda USA wraz z tablicą tłoczoną. Długi czas polowałem na blendę, aż w końcu się udało :mrgreen:
Prezentuje się to mniej więcej tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:arrow: 13.04.2017

Dzisiaj zawitały do mnie felgi Styling 63 z BMW X5. Szerokość felg to 2x9J i 2x10J oczywiście w 19". Teraz pozostała kwestia malowania i zrobienia dystansów 8-)
Szerokości robią robotę :->

Prezentuje się to mniej więcej tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Planów jest dużo i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli, bo mam zamiar całą malować, wymieniać dużo rzeczy i modyfikować od A-Z kończąc na obszyciu wnętrza :->
Wszystkie prace będę na bieżąco pokazywał na forum Obrazek

:arrow: 06.05.2017

Ostatnio było u nas rozpoczęcie sezonu, więc trzeba było Audicę troszkę wypucować :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W między czasie wleciały postojówki LED :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

I jedno zdjęcie z nudy :mrgreen:
Obrazek

Co do felg to niestety nadal czekam, ale na następny tydzień powinny być już gotowe, aczkolwiek mam taką nadzieję.

:arrow: 01.06.2017

Audi 15-stego czerwca jedzie cała do malowania i powoli kompletuje wszystkie graty. Na następny tydzień w piątek przyjeżdżają wycinać przednią i tylną szybę oraz wiozę do spawania zderzaki (przedni na gładko będzie, a tylny będzie spasowany pod kastę A6, ponieważ jest od S6 i trochę wystaje).

Malowana będzie cała prócz wnęk karoserii. Drzwi będą rozebrane na części pierwsze, a furka będzie cała goła, ponieważ błotniki, drzwi, maska, klapa i zderzaki będą wykręcone :->

Od razu będzie cała zakonserwowana :->
Po malowaniu wleci okleina na lakier oraz kupię oponki i dystanse, żeby móc założyć w końcu te Stylingi.

Planów jest masa :-> po zrealizowaniu tych planów mam zamiar zabrać się za podwozie samochodu m.in. wyjęcie wózka/sanek, wypiaskowanie, malowanie i całe zawieszenie złożyć na poliuretanach.

:arrow: 18.06.2017

W środę tj. 14.06.2017 przyjechali wyciąć szyby, w sobotę tj. 17.06.2017 Audi pojechała do lakiernika. Zdjęć niestety nie mam, ale auto jest całe w częściach pierwszych.
Malowana będzie cała, łącznie z wnękami. Relingi również ściągałem, żeby nie było fuszerki.

Do malowania wpierw pojechała sama kasta. Jak odbiorę kastę, to zawożę drzwi, zderzaki, maskę, klapę bagażnika, błotniki oraz listwy i inne drobiazgi.
Lewy błotnik jest nowy, ponieważ stary był dość mocno zjedzony przez rdzę.

Na felgi jest mała zmiana koncepcji i lakier nie będzie srebrny tylko wleci Candy Red :)

Następna aktualizacja już będzie ze zdjęciami :)

Pozdrawiam :->



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości