[86c2f] Volkswagen Polo Minikombi

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
pawele00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 17, 2014 20:01
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

[86c2f] Volkswagen Polo Minikombi

Post autor: pawele00 » pn lut 13, 2017 22:49

Witam, chciałbym pokazać moje 'kombi' które jest drugim podejściem do VW jak i do Polo :grin: Minikombi nabyte spontanicznie od ojca kolegi, wół roboczy, dużo rzeczy do poprawek ale niewysoka cena jakoś ten fakt załagodziła. Po rozbiciu coupe, gdy nadeszły mrozy zdecydowałem że PKS'em jeździć do szkoły nie będę więc szybki telefon czy chce sprzedać autko, chciał i tak oto wylądowało u mnie.

Marka: Volkswagen
Model: Polo 86c2f
Rok produkcji: 1993r
Kolor: Biały z rudymi wstawkami
Moc: podobno 48 kunia
Silnik: 1.4d
Wyposażenie: 80% wnętrze z wersji GT z mojej byłej coupe i chyba nic więcej

Z modyfikacji to wyżej wspomniane wnętrze i ciemne lampy na przodzie :-)

Od okresu świątecznego zdążyłem zmienić dwa drążki kierownicze, wahacze, gumy na stabilizatorze, płyn chłodniczy razem z płukaniem bo wyglądał jak srac**a, ale czeka mnie to ponownie :-(
Do zrobienia zbieżność lub jeszcze raz rozebrać i złożyć stabilizator, zmienić termostat, oleje, filtry, bak, zmienić uszczelniacz na wybieraku bo leje, jakieś łożysko huczy w skrzyni (nie pamiętam jakie a mechanikiem nie jestem i nie chce się wymądrzać), zmienić lusterka zewnętrzne bo są roz......ne o regulacji nie wspominając :-x pozbyć się pikającego czujnika oleju (po odpięciu czujnika/ków przy pompie nadal piszczy..) oraz chciałbym aby temperaturę pokazywało 90 stopni, teraz trzyma 70. Ale damy radę :D

Z planowanych modyfikacji bądź grubszych prac
- Blacharka i nowy lakier, ale to raczej po wakacjach
- Marzy mi się wnętrze z G40 (czarno niebieskie) i przy okazji wygłuszyć tą klekoczącą puszkę
- Dołożyć ori relingi dachowe oraz antenkę na błotnik bo komuś się spodobała :grrr:
- Zmienić zderzak z przodu bo jest połamany i ponitowany (już czeka tylko mocowania górne do poklejenia)
- Listwy boczne z GT (są wszystkie łącznie z progową, przednie z sierpami, czekają na założenie)
- Kiera G40 (Niedługo już będzie)
- Obrysówki (w trakcie)
- Dokładka z Passka B3
- Skromne kółko w 13" i do tego jakieś sprężynki

Ogólnie autko ma być tanim w utrzymaniu daily które będzie wozić w miarę tanio moje cztery litery :goof:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I dodatkowo 2 zdjęcia mojej poprzedniej Poliny[*] którą niektórzy mogą kojarzyć :grin:

Obrazek

Obrazek



tommy86c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 15, 2017 23:59

[86c2f] Volkswagen Polo Minikombi

Post autor: tommy86c » ndz mar 26, 2017 17:46

jakoś normalnie odchodzą klosze lamp ?? też właśnie chciałbym sobie zrobić smoke na przednich lampach :>



Awatar użytkownika
pawele00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 17, 2014 20:01
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

[86c2f] Volkswagen Polo Minikombi

Post autor: pawele00 » wt kwie 11, 2017 14:04

tommy86c ja miałem je już w poprzedniej polo, ale jak dobrze pamiętam podgrzewasz je żeby klej trochę puścił, kolega robił to w piekarniku :grin: powolutku i obejdzie się bez problemów :jezor:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości