Octavia White by MikeWRC: zapraszam rowniez na Fejsa

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
MikeWRC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 12:35

Octavia White by MikeWRC: zapraszam rowniez na Fejsa

Post autor: MikeWRC » pn maja 28, 2012 13:35

MARKA: Skoda Octavia 1 Tour
MODEL: 2009, hatchback
SILNIK: 1,9 TDi AXR, 101 KM (w rzeczywistości seria to 116,3KM / 279,5Nm)
Wirus u Rogalottiego w R-Performance dał jej: 143,0KM / 325,9Nm
UKŁAD DOLOTOWY: seria (w garażu czeka kompletny dolot z ARL, czekając na turbinę od ARLa)
UKŁAD WYDECHOWY: końcowy tłumik przelotowy firmy Proex
ELEKTRONIKA: seria + czujniki cofania lakierowane pod kolor nadwozia
Plany: montaż elektryki drzwi i lusterek
UKŁAD NAPĘDOWY: LATO: felgi Rial Daytona Race 18x8.5 z oponami 205x40, czarny połysk (przez jakiś czas), ranty wypolerowane na lustro, ZIMA: felgi 17'x7,5 ET38 wzór Skoda Spider, lakierowane na czarny metallic;
ZAWIESZENIE: regulowany gwint KW Variant 2 od Golfa IV (co widać po tym jak tył usiadł - jest na max w górę)
UKŁAD HAMULCOWY: przód 312mm / 256mm z RSa, wentylowane nawiercane tarcze Zimmermann Sport przód i zwykłe wentylowane Zimmerman tył, klocki Zimmerman
BODY-KIT:: zderzak przedni z Octavii RS z kratkami plaster miodu OEM, ori grill zmodowany siatką plaster miodu z stylu Golf GTI VI ze znaczkiem Skody Favorit, tylni zderzak Maxton Design z dyfuzorem oklejonym czarnym karbonem 3M Di-NOC; ori xenony z poziomowaniem ręcznym; światła dzienne LED schowane za kratkami zderzaka, żarówki LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej, chromowane OCP na tylnej klapie, wycieraczki Bosch Twin Aero, znaczek Skoda Motorsport zamiast znaczka Skody, lusterka, słupki i tylni spojler w czarnym połysku.
ŚRODEK: skórzane fotele oraz gałka i mieszek od Octavii RS; kierownica Golf R32, dołożone ogrzewanie foteli oraz ori przycisk do ogrzewania; boczki drzwiowe od Octavii RS; rygle drzwi od Octavii RS, zegary od Octavii RS robione na zamówienie; obudowa zegarów i czerwone wskazówki z Audi TT; podświetlenie zegarów jak w Octavii RS: zielono-czerwone, nakładki na progi VRS Motorsport, dywaniki czarno-srebrne Octavia Club Polska (OCP), nakładka na skrzynię biegów od Miloteca, konsola środkowa, uchwyty w drzwiach, tylna popielniczka, obudowa włącznika świateł oklejoną czarną folią w połysku oraz dodany wymyślony unikalny dekor schowka, również w czarnym połysku.
Plany: odświeżenie skóry na fotelach;
CAR-AUDIO: jakiś Sony Xplod.

Historia zmian:

Zaczęło się klasycznie od niezbędnego miniumum: golas z manualną klimą:
Obrazek
Obrazek

Zanim jednak wyjechał z salonu w moje łapki, dealer zamontował to :bigok
Obrazek

...więc wyglądaliśmy tak:
Obrazek

Ale, że zaciski były nudno srebrne, kupiłem zieloną farbę do zacisków Foliatec'a:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A w środku zagościła wyklejka a'la karbon:
Obrazek

W międzyczasie wpadł zderzak od RSa i listwy malowały się pod kolor auta:
Obrazek

Kolejny etap zmian to:
1) repliki tarcz z Octavii 1 RS z RSowym podświetleniem:
Obrazek
Obrazek

2) felgi i grill na czarno i klasyczny znaczek od Skody Favorit :diabelski_usmiech :
Obrazek
Obrazek

3) fotele, boczki, gałka i mieszek zmiany biegów i kiera z Octavii 1 RS . Co ciekawe nadal mam szybki na korbki, więc boczek kierowcy jest z wersji angielskiej :bigok
Obrazek

4) ori przycisk od grzania foteli też się zamontował:
Obrazek

...a listwy się nadal malowały, więc jeździło się tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Potem przyjechały hamulce z Octavii 1 RS : 312mmx256mm, na które wrzuciłem wiercone tarcze Zimmermana na przód i wentylowane zwykłe Zimmermana na tył + klocki Zimmermana:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A w między czasie felgi 16'' na zimę od pierszych wersji Octavii RS. Zimówki Pirelli:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A potem przyszedł czas na pierwszy autorski mod: montaż obudowy zegarów z Audi TT:
z czegoś takiego:
Obrazek

wyszło coś takiego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy okazji zrobiła się ładna sesja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pojawiły się też znaczki VRS Motorsport, ale szybko się zużyły i zostały zdemontowane:
Obrazek
Obrazek

W międzyczasie wpadł biały carbon Di-Noc 3D na konsolę środkową:
Obrazek

i wycieraczki z Golfa V:
Obrazek

i nakładki na progi VRS Motorsport:
Obrazek

i dywaniki Octavia Club Polska:
Obrazek
:bigok

A, że lubię od czasu do czasu podłubać w Photoshopie, to wrzuciłem ładne podsumowanie zrobionych modów:
Obrazek

Kolejny etap to nowe kółka. Czarne Spidery 17'' poszły na zimę, a ich miejsce zajęły 18'' repliki felg Porsche, model: Twist, rozmiar 18x8 ET 35:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Potem, po małej stłuczce i uszkodzeniu zderzaka z RSa, poszedłem na grubo w zderzaki wzorowane na ori O2RS produkowane przez Maxton Design. Mod mocno kontrowersyjny. Tylny zderzak rewelacja, przedni..hmmm...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zderzak okazał się jednak małą pomyłką, dlatego szybko nastąpił powrót do zderzaka od RSa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Później założyłem zestaw Koni Sport Kit na przód:
Obrazek

i zrobiłem sesję (wdarło się tam trochę Photoshopów z mocniejszą glebą):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W końcu nadszedł czas na mody silnika, więc zabrałem swoją Octe do Rogalottiego z R-Performance:
Obrazek

Generalnie przed wizytą zamontowałem sobie końcowy tłumik przelotowy. Nie wiem czy to coś dało, ale wyniki całkiem przyjemne:
Fabryka: 101KM / 240Nm
Seria: 116,3KM / 279,5Nm
Mod: 143KM / 325,9NM

Wykres wyszedł tak:
Obrazek

W międzyczasie powrócił stary nowy grill. Niestety wkleić siatkę plaster miodu do ori grilla jest zajebiście ciężko, więc musiałem wrzucić zaślepki ;) - decyzja padła na stylizację a'la MK6 GTI..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A, że ja długo nie spoczywam na laurach to w związku z tym, że nie podobał mi się sposób zamontowania przeze mnie świateł dziennych (wystające trzymaki,mało estetycznie wyglądające z bliska) i udało mi się bardzo okazyjnie kupić metalowe kratki w zderzaka od RSa w kształcie plaster miodu od nadwornego tunera Skody - Miloteca (o dziwo sprzedawane również w ASO, jako ori część do grupy VAG :shock: ) to schowałem dziennie w zderzak w taki sposób, że święcą ze środka. Mod podpatrzyłem w jakimś fajnym Golfie MK5 z Niemiec. O dziwo wszystko pięknie świeci, tak samo dobrze jak przy wystających na zewnątrz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Potem w związku z tym, że na ulicach jest coraz więcej samochodów w stylu Dubai, do którego mój poczęści należał, w garażu zagościły felgi na nowy sezon i kilka gadżetów. Felgi to klasyki BBS RC z BMW w rozmiarze 17x7,5 cala ET 41.
Obrazek

Do tego wspomniane gadżety do felg:
Klucz:
Obrazek
Ukryte wentyle:
Obrazek

No i pierwsze spy foto, na razie z przyłożenia, dlatego jest wyżej o kilka centymetrów (widać jak Prosiak prześwituje w środku)
Obrazek

Przyszła jesień, więc najwyższa pora na pożegnanie Porszaków. Wyszło tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I od słów trzeba było przejść do czynów. Przy okazji zmiany kółek na zimowe, przymierzyłem BBSy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na oponie 205x40, z glebą -35 wyszło tak (normalnie air-ride w pozycje HIGH):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

...czyli do fajnego wyglądu brakowało mi tyle:
Obrazek
Obrazek

...więc nie było innej opcji jak zakup tego:
Obrazek

Stan okazał się mało zadowalający, więc w zimowe wieczory:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A, że zima to czas głębokich refleksji nad sensem istnienia, to doszedłem do tego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po polerce rantów i skręceniu wyszło tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I oczywiście oponki. Felgi to tylko 7,5 cala, więc oponki 195x45
Obrazek

Ostatnia sesyjka. Wielkanocna z zimowym klimacie.
wielkanocną sesję ;):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po Wielkanocy zmobilizowałem się i zapakowałem felgi na zmianę opon:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak wyszlo już z nowymi oponkami :bigok
Naciąg 195x45 na 7,5 cala,czyli prawie żaden ;):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

...prawie skończone (podobają mi się małe wentylki :D):
Obrazek
Obrazek
Obrazek dzień dzisiejszy.

Znudził mi się biały Di-Noc na konsoli, więc pokombinowałem. Wpadł czarny połysk na konsolę, nakładka na skrzynię biegó od Miloteca, wymyślony i nigdzie nie do kupienia dekor na schowek też w czarnym połysku oraz czarny połysk na klamki wewnętrzne, tuner środkowy z tyłu (popirlniczkę) oraz na obudowę włącznika do świateł. Wyszło tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i na koniec jakieś tam fotki z przymiarki kółek. Jeszcze bez dekli :bigok
Obrazek

No wreszcie więcej fotek na BBSach i trochę zabawy z naklejkami, które szybko zostały usunięte.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i już bardziej profesjonalna sesja amatorska> Tak, tak wiem jest duzo za wysoko, choć moja płyta pod silnikiem od czasu do czasu mówi, że nie macie racji ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koniec lata 2013, wpadły jeszcze 2 małe mody:

Lusterka i spojler w czarnym połysku:
Obrazek
Obrazek

I jeszcze jedna sesja :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i wreszcie sie doczekalem :D..i juz nic nie stuka. Teraz wakacje, nowe kolo i 2cm nizej gwint ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przyszedł czas na nowe koła. Koniec ze skręcanymi, czas na złoto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciąg dalszy (jak zwykle) nastąpi..
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2016 20:20 przez MikeWRC, łącznie zmieniany 41 razy.


Skoda Octavia 1,9TDi AXR, OBECNIE: 143KM / 325Nm
MikeWRC, OCP http://www.octaviaclub.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Opis mojej fury: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p5596854" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: tomek88 » wt maja 29, 2012 09:36

:bajer: no no to mi się podoba dobre mody



Awatar użytkownika
kalapita
Forum Master
Forum Master
Posty: 1471
Rejestracja: czw lut 03, 2011 21:12
Lokalizacja: OŁAWA
Kontakt:

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: kalapita » wt maja 29, 2012 10:14

Kolego wielki szacun dla Ciebie widze ze duzo czasu spedzileś przy tej skodzince i efekty koncowe sa pozytywne.
Przydałoby Ci się jeszcze elektryczne szyby to juz w ogole bedzie fajnie :bigok:


Volkswagen Group is the best :D

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: skaktus » wt maja 29, 2012 12:09

A mi się nie podoba. Moim zdaniem sylwetka skodilaka na siłę przerysowana na sportową a silnik kompletnie na to nie wskazuje, samo auto nigdy nie było robione na sportowca a bardziej na auto rodzinne. Zegary jak z F16-prócz tego że wielkie to jeszcze kiczowate ;) Przód ani ze skody, ani z audi ani z bmw - taka mieszanka wszystkiego. Moim zdaniem idziesz w stronę świateł z lexusa, xenonu 12 000 K i podświetlanego podwozia... Wielka mieszanka kolorów - wnętrze czarne, białe, kremowe, szare...Wystarczyło by zrobić całą dechę w ciemnych kolorach i jedynie fotele pozostawić jak są. Buda biała, fele czarne, zaciski zielone, niby teraz oczojebne kolory są modne, no właśnie, ale za 2 tygodnie już nie będą ;) Znaczki porszaka, skody, skody motorsport, jeszcze brakuje merca i taty.

Ja tam wolę klasykę. Ujednolicone ciemne wnętrze, przód klasyczny, zadbany, jeden kolor i bangla.



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: MatthewG » wt maja 29, 2012 15:19

Szacunek za ilość włożonej pracy ;) Ale na tych nowych kołach jest tak jakoś dziwnie, poczekam na lepsze zdjęcia i zawieszenie.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
MikeWRC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 12:35

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: MikeWRC » wt maja 29, 2012 16:29

Dzięki wszystkim za dobre słowa. Z krytyką trochę się zgadzam, trochę polemizuję :)
A mi się nie podoba. Moim zdaniem sylwetka skodilaka na siłę przerysowana na sportową a silnik kompletnie na to nie wskazuje, samo auto nigdy nie było robione na sportowca a bardziej na auto rodzinne. Zegary jak z F16-prócz tego że wielkie to jeszcze kiczowate Przód ani ze skody, ani z audi ani z bmw - taka mieszanka wszystkiego. Moim zdaniem idziesz w stronę świateł z lexusa, xenonu 12 000 K i podświetlanego podwozia... Wielka mieszanka kolorów - wnętrze czarne, białe, kremowe, szare...Wystarczyło by zrobić całą dechę w ciemnych kolorach i jedynie fotele pozostawić jak są. Buda biała, fele czarne, zaciski zielone, niby teraz oczojebne kolory są modne, no właśnie, ale za 2 tygodnie już nie będą Znaczki porszaka, skody, skody motorsport, jeszcze brakuje merca i taty.
Silnik - masz w 100% rację, ale może coś się zmieni w najbliższym czasie. Póki co dzieci mi strasznie rzygają w samochodzie i to mnie trochę wstrzymuje.
Nie Sportowiec, auto rodzinne - tu masz rację częściowo. Wychodziły Octavie RS sportowe i miały 180km (podczas gdy Golf miał ok. 200km) i jeździły całkiem przyjemnie. Większość części u mnie pochodzi właśnie z Octavii RS, czyli są OEM.
Zegary - obudowa jest ori z Audi TT, tylko bez elementu na wskaźniki. Jeśli wg Ciebie jest to F16 to i w Audi wyglądają jak F16. Co więcej zegary w tubach ma teraz 90% fajnych fur od Golfów, Scirocco, po Audi, itd. i co ciekawe są dużo większe niż u mnie.
Przód - nie wiem, na które zdjęcie patrzyłeś, ale docelowo będzie zderzak jest z OEM z RSa. Obecnie jeżdżę na replice zderzaka Octavii II RS od Maxton Design, ale to porażka..
Wnętrze: Niestety wnętrze Octy RS (to co u mnie) jest dużo słabsze niż R32. Zrobienie wszystkiego w jednolitym kolorze będzie mdłe. Biały karbon tylko na konsoli środkowej wygląda przyzwoicie.
Znaczki: Co do znaczków to masz rację. Trochę się namieszało ;). Felgi są replikami Porschaków, więc warto było to pokazać. Resztę trzeba przemyśleć.
Kolory: oczojebny zielony był tylko przez chwilę na starych zaciskach. Teraz jeżdzę na komplecie z RSa, czyli na wentylowanych 312x256, które w Octaviach wychodziły z fabryki w kolorze zielonym...

Ile ludzi, tyle opinii. Dzięki za wszystkie
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2012 16:38 przez MikeWRC, łącznie zmieniany 1 raz.


Skoda Octavia 1,9TDi AXR, OBECNIE: 143KM / 325Nm
MikeWRC, OCP http://www.octaviaclub.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Opis mojej fury: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p5596854" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
MikeWRC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 12:35

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: MikeWRC » wt maja 29, 2012 16:35

Ale na tych nowych kołach jest tak jakoś dziwnie, poczekam na lepsze zdjęcia i zawieszenie.
MatthewG, koła są dobre. Odpowiednia gleba je ładnie pokaże, jak poniżej :satan:

Obrazek


Skoda Octavia 1,9TDi AXR, OBECNIE: 143KM / 325Nm
MikeWRC, OCP http://www.octaviaclub.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Opis mojej fury: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p5596854" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
jurgeen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 24, 2009 17:40
Lokalizacja: Gdańsk

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: jurgeen » śr maja 30, 2012 00:31

Zderzak przedni masakra, jak najszybciej wracaj do RSa :?

Cała reszta jest super, Octavia bardzo ładna, zrobiona ze smakiem. Biały kolor + czarne felgi to jest to. Może spróbuj obkleić dach na czarno i zobacz jak Ci się będzie podobało, bo przy białym aucie robi to ogromną robotę.
Wszystko mi się bardzo podoba, wszystkie detale. A znaczki Skoda Motorsport - miód. :food: Z zegarami fajny pomysł - mi się też akurat podoba, zupełnie inny efekt niż te oklepane, spokojne, oryginalne zegary.

Tylko jedna rzecz - trzeba zejść niżeeeeeeeej i będzie cudo!



Awatar użytkownika
bruzdi29
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 612
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 21:58
Lokalizacja: Gliwice
Auto: Skoda Superb 2010 combi PLATINUM
Silnik: CFGB

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: bruzdi29 » śr maja 30, 2012 14:38

Wielki szacun za mody z licznikiem, świetna robota :D

Ładna Skodzina - trzeba przysnać ... dbaj i pielegnuj dalej

Pozdrawiam


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=400126" onclick="window.open(this.href);return false; TEMAT AKTUALIZOWANY ! 09.08.2013 !
1.9 TDI AHF 110 KM ---> 140 KM :) na eibach-ach

Kupię :
Tunel środkowy przedni
Sprzedam części do mkIV :
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=544829" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mackowski30
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pt sie 27, 2010 12:40
Lokalizacja: RST/TSA

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: mackowski30 » pn cze 04, 2012 13:00

Gratulować auta i zapału do roboty. Wszystko wygląda profi.. Oby tak dalej ;)


SOLD: MK IV TDI ==>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=369742" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wesley
OEM+ Lover
OEM+ Lover
Posty: 966
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:19
Lokalizacja: podlasie

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: Wesley » wt cze 05, 2012 19:45

świetne auto, mody na wielki plus, bede chetnie tu zaglądał :-) a te zegary sa baja normalnie, zazdroszcze :food:



Awatar użytkownika
MikeWRC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 12:35

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: MikeWRC » czw cze 21, 2012 22:26

Kilka nowych fotek po powrocie do zderzaka od RSa. W najbliższym czasie: wraca ori grill, ale oczywiście zmodowany: siatka plaster miodu + czarny połysk ramka grilla + czarny połysk i mat na znaczku od Skody Favorit + d(*)upa w dół i mody silnika (program, dolor ASZ/ARL, wydech przelot, może turbo ARL):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

P.S. Gleba na 2 fotce wymarzona, ale na razie nie prawdziwa ;)


Skoda Octavia 1,9TDi AXR, OBECNIE: 143KM / 325Nm
MikeWRC, OCP http://www.octaviaclub.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Opis mojej fury: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p5596854" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: xander_88 » sob cze 30, 2012 01:08

MikeWRC, dla mnie super :) zaje... mod z tymi zegarami. Jedyne czego mi brakuje jak tak patrze na foty to jakiś progów , tak łyso jest w tym miejscu, RS nie miał czegoś w ori ?
hmm moze dach na czarno i lampy :) ? Koło jest bardzo dobre, kompletuj i zakładaj gwint ;)
PS: nie doczytałem czy zdjąłeś te prosiaki z lusterek, jesli nie to sciagaj jak najszybciej ;) to tak jak znaczek r32 na golfie 1.4 ;)
pozdro i czekam na wiecej ;)


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
tochu
_
_
Posty: 2515
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:43
Lokalizacja: Warlubie / Grudziądz
Kontakt:

Octavia 1 TDi White VRS by MikeWRC (OCP)

Post autor: tochu » ndz lip 01, 2012 21:03

Octavki jedynki fajne są :D koło maluj na biało, bo nie widać przez to, że czarne... aż za moją okcią zatęskniłem :) jedynie grill do wymiany,bo mi się ten nie podoba :P


viewtopic.php?f=87&t=592196 NAJTAŃSZY PROJEKT W POLSCE!! 1500 PLN PROJEKT!!
https://www.facebook.com/1500plnprojekt/

viewtopic.php?f=88&t=428497 Moje kochane EX cabrio :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości