Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

_bartex_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 649
Rejestracja: czw mar 01, 2007 21:24
Lokalizacja: D O A
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: _bartex_ » ndz cze 05, 2011 09:16

Rydzu, kurde wszystko oprócz jetty, tylko Golf I :hmm:


Mój czarnuch: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=183613
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/283/f380d1085bd90767.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: maciek.wroc » ndz cze 05, 2011 16:27

szkoda passka był ładny ale jak miał stać i nie jeździć to lepiej sprzedać


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » ndz cze 05, 2011 21:32

Dokładnie tak. Ze względu na zamiłowanie do VW nie mogłem pozwolić żeby taka ładna sztuka się marnowała jako stojak parkingowy :-)

Wymyśliłem jednak określenie dla mnie:
Master of unfinished projects.

Temat zamykam żeby nie robić SPAMu a myślę że opis auta przyda się dla potomnych.



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2777
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: phanteon » czw paź 13, 2011 08:22

Stavros pisze:A widzisz rydzu witaj w szeregach, wiedze ze jestes kolejnym mile zaskoczonym z posiadania tak zwanej ''Limitowanej wersji'' ktora w zapisie fabrycznym widnieje jako 142km i 340nm. Wielu o tym nie wie ale to byla taka opcja za doplata, mozna bylo bonysa kupic. Ja za szerzenie tego faktu (sprawdzone w salonie vw) polecialem z forum passata, bo bronilem jak lew swojej racji, ale jak to mowie ''moderatow ma zawsze racje'' i skutecznie zaprowadzil mnie w miesiac do drzwi swoim prowokacjami
Nie chce się kłócić, ale nikt jeszcze nigdy nie słyszał o tym. TDIki zawsze miały bonus. Ciekawe



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » czw paź 13, 2011 15:01

U mnie nie była żadna wersja specjalna, jeśli w VW za coś płacisz to masz to na wlepie w bagażniku. Miałem dołożone zawieszenie sportowe a w kodach literowych nic takiego jak wersja sport dla silnika nie ma i nie było. VW od zawsze dawało bonus a jak to ktoś nazywał czy nazywa to mało ważne.
Stavros pisze:Hmm...nawet mi nie przyszlo do glowy(patrzac na twoj avatar) ze mozesz smigac pastuszkiem. A jak widze wiesz co dobre. Powodzenia :bigok:

MK3 3D/mk3 Variant/B5 Variant/ mk4 Variant/ B5FL Variant/ Octavia II FL Variant a to że w avatarze mam swoją zabawkę...mk1 to nie auto - to sposób bycia :-)
Temat zamknę, bo nie ma co wracać do Pastucha, ma się dobrze i jeździ dalej. Poszedł w dobre ręce.



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości