Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: Rydzu » czw sty 13, 2011 19:36

Ja kupiłem jedne z anglika żeby w razie czego połamać i sprawdzić ich budowę :-) Lampy rozkleja mi kumpel, ale z rozklejaniem nie ma to dużo wspólnego. Grzanie, wydrapywanie kleju i podważanie. Nożyk do tapet, śrubokręt i jedziesz. Klej jest tak wredny że nawet grzanie mu nie pomaga. Jedną lampę wsadziłem w piekarnik i też to nic nie dało.

Do tego po demontażu i tak czarna ramka reflektora (tył obudowy) lekko jest ponaciągany i odstaje. Przy montażu trzeba będzie opalarką plastik ułożyć żeby nie odstawał. Lampka po prostu ma dwa progi klejenia "szybki" reflektora i pierwszy prób trzeba potraktować brutalnie.



Awatar użytkownika
martin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: pn mar 07, 2005 23:21
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: martin » czw sty 13, 2011 19:38

Rydzu pisze:bo przecież sportowe auto z Pastucha żadne, więc...chyba trzeba iść w jakość
no dokładnie do sportu raczej sie nie nadaje , ale odrobinka luksusu nie zaszkodzi :hmm: w aucie rodzinnym


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=169&t=541765&sid=be35971887d6e80c20096a21da032827

Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: tomyart » czw sty 13, 2011 23:57

homsky pisze:Jedynym radykalnym rozwiązaniem i jednocześnie dającym najlepszy efekt było by założenie oryginalnych lamp ksenonowych + spryskiwacze
Ja wam powiem ze też rewelacji nie ma, przynajmniej ja tak to widzę z perspektywy swojego auta



Awatar użytkownika
Sesek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: czw gru 27, 2007 17:41
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: Sesek » ndz sty 16, 2011 15:51

Hej Rydzu. ;-) Ale Ty pedzisz do przodu z modami. :-) Fajnie wyglada ten srodek :-) O niebo lepsze to co masz niz drewno... :-( masakra inne auto wewnatrz ;-D Jak przyjdzie sezon to auto bedzie widze nie do poznania.. a ja dalej w powijakach... Trzeba sie wziac za prace :-D


Vendi
viewtopic.php?p=1850104#1850104" onclick="window.open(this.href);return false;
Paszczur
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=92017" onclick="window.open(this.href);return false;

romek1811
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 20:33

Re: Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: romek1811 » czw sty 20, 2011 09:20

_bartex_ pisze:
Rydzu pisze:sHpAaKu, znam metodę hydrogragrafiki, ale to jednak inna metoda i faktury pod palcem nie zrobisz...więc pokombinuję z folią.
a dodatkowo bardzo droga.

Jak duże elementy mozna robic ta folia ?



juz niedrogo polecam zapytać !! :o hydrografika http://www.hydrocardesign.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: Rydzu » czw sty 20, 2011 11:35

romek1811, hydrografika nie spełnia moich wymagań. Świeci się to jak psu...cohones a na dodatek tak jak pisałem nie ma faktury wyczuwalnej pod palcem...więc jak zwykłe lakierowanie.

Jest tak jak jest i jest bardzo dobrze, za dużo wstawek zrobi z auta wieśniacką choinkę a już przecież po świętach.

Sesek, bierz się za pracę, bo nie wyrobisz się na Bielawę 2011 :-) Ja działam z kolejnymi elementami o próbach i podejściach nie będę pisał, dam zdjęcia jak już wszystko poskładam. Felgi też chyba jednak rozkręcę i ranty z clearu fabrycznego wyczyszczę, będzie się lepiej świeciło :-)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF -Pastuch :-)

Post autor: Rydzu » pt sty 21, 2011 11:26

Gałka ogarnięta, mieszek z SuperB przerobiony na pasujący do Pastucha więc wchodzi nowa skóra na gałce razem z mieszkiem. Teraz do kompletu trzeba będzie zmienić skórę na kierownicy...ale muszę wymyślić jakiś schemat szycia.

Kupiłem wczoraj też kolejny element zestawu do spryskiwaczy reflektorów, zbiornik na dwie pompki:
Obrazek

Gałka już zamontowana:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch w moim własnym stylu

Post autor: Rydzu » wt sty 25, 2011 23:50

_bartex_, już dostał zderzak w swoje rączki i patrzcie jaką mi paskudną dziurę wyciął :-)

Obrazek

Dzisiaj przyszedł zbiornik spryskiwaczy, wszystko zgodnie z zamówieniem :chytry:
Teraz tylko sprzedać fabryczną navigację i można brać się za zmiany tego elementu. W tak zwanym miedzyczasie trzeba rozebrać i zrobić polerkę rantów felg, poszukać opon do tego zestawu, skońćzyć kompletowanie spryskiwaczy na przód, zrobić licznik, pomalować zderzak, zamontować lampki, zrobić lampy z przodu....no planów jest sporo ale czy starczy czasu i pieniędzy....

Tak mniej więcej ma wyglądać audio/video:
Obrazek



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Kamel » śr sty 26, 2011 15:55

Rydzu pisze:_bartex_, już dostał zderzak w swoje rączki i patrzcie jaką mi paskudną dziurę wyciął :-)
Hmm...
A po co Ci ta dziura?
Bo szczerze mówiąc nie mam pomysłu, no chyba, że pod IC :bajer:

A środek z Audio / Video całkiem zacny :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Drops
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 29, 2008 13:49
Lokalizacja: DW

Re: Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Drops » śr sty 26, 2011 20:31

Kamel pisze: Hmm...
A po co Ci ta dziura?
Bo szczerze mówiąc nie mam pomysłu, no chyba, że pod IC :bajer:
Pod gładki zderzak? Pewnie będzie tam wspawany nowy element i zderzak będzie wygładzony jak u MAPETA.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » śr sty 26, 2011 22:35

Drops, nie jak u Mapeta, ale jak w zderzakach USA :-) Ale fakt Mapet ma też tak zrobione.

ICek w tej chwili zostaje taki jak jest, bo jak kupiłem auto to miałem nieszczelny, z braku czasu i chęci jazdy nowym nabytkiem kupiłem nowy seryjny za co chłopaki z AGMY na dzień dobry w Nysie mnie zjechali jak psa i kazali zmieniać na większy i robić program...no więc jest mi strasznie głupio, przykro i wstyd zarazem ale ICek zostaje seryjny i na razie pakuję kasę w inne duperelki, jak starczy czasu i pieniędzy to może w tym zrobię jakiegoś wirusa tak na próbę, a może sprzedam i po prostu kupię mocniejszą serię...



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: MZiobro » czw sty 27, 2011 23:25

nie gadaj , wirus będzie :helm:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » sob sty 29, 2011 17:46

MZiobro, ty mi tutaj wszystkiego nie pisz o czym rozmawiamy :-)Bo na złość nie zrobię :jezor:
Wspólnie z drugim Marcinem przekonaliście mnie do 17" i przez was muszę na opony zaoszczędzić.
No ale w międzyczasie kupiłem prawe lusterko z anglika żeby przełożyć obudowę do siebie, jak zejdą śniegi to zrobię zdjęcia z montażu i efekt końcowy.



Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: maciek.wroc » sob sty 29, 2011 23:08

rydzu daj mi namiary do kolegi co co zderzak robi


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości