Chiptuning Woj. Lubelskie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: lexyms » pn cze 18, 2012 23:12

Makasa pisze:A co sądzicie o http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , robił tak już ktoś z forum? Na innych forach jest sporo pozytywów na ich temat.
Zamierzam usunąć filtr cząstek stałych i podnieść moc, a miałbym tam najbliżej.
Zaprasza do siebie. Z wyłączeniem filtra też nie ma problemu.
Tu masz wykres 2.0 tdi 140-mocno na życzenie klienta.
" onclick="window.open(this.href);return false;


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

Awatar użytkownika
louderr_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 10:35
Lokalizacja: Biłgoraj

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: louderr_88 » pt cze 29, 2012 13:51

lexyms mówisz ze ceny dostosowane do naszego rejonu...
to powiedz jaka cena za golfa 1,8 t AGU (k03s, big ic, wtryski. wydech 2.5", zmieniony dolot )
W fabryce mocy pytałem już, to porównamy ceny :hmm:


Obrazek
Mój Czarnuch
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=508605" onclick="window.open(this.href);return false;

lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: lexyms » sob cze 30, 2012 18:29

telefon jest na stronie dzwoń
pozdrawiam


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

intoxication
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lip 02, 2010 20:14
Lokalizacja: różnie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: intoxication » wt lip 10, 2012 13:36

Chip zrobiony, trochę pojeździłem i jest na prawdę przyjemnie i fajnie. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Chip robiony u użytkownika lexyms . Szybko, sprawnie, konkretnie ! POLECAM!!!

http://postimage.org/image/dup23hszn



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: toffic » wt lip 10, 2012 19:34

intoxication pisze:Chip zrobiony, trochę pojeździłem i jest na prawdę przyjemnie i fajnie. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Chip robiony u użytkownika lexyms . Szybko, sprawnie, konkretnie ! POLECAM!!!

http://postimage.org/image/dup23hszn
Możesz powiedzieć dlaczego tak duża moc na serii a tak mały przyrost końcowy??



intoxication
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lip 02, 2010 20:14
Lokalizacja: różnie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: intoxication » pt lip 13, 2012 13:13

Na serię wpływu żadnego nie miałem, taka po prostu była ( patrząc po innych forach BXE prawie zawsze mają 112-114 w serii). Moc po chipie optymalna, bezpieczna, bezdymna a na takiej mi zależało. Na pewno dało się więcej ale szkoda po prostu samochodu ;] . Różnicy bym nie zauważył a obciążenie np dla sprzęgła było by większe ;]

pozdro!



Makasa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 12, 2012 12:07

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Makasa » śr sie 08, 2012 13:01

lexyms pisze:
Makasa pisze:A co sądzicie o http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , robił tak już ktoś z forum? Na innych forach jest sporo pozytywów na ich temat.
Zamierzam usunąć filtr cząstek stałych i podnieść moc, a miałbym tam najbliżej.
Zaprasza do siebie. Z wyłączeniem filtra też nie ma problemu.
Tu masz wykres 2.0 tdi 140-mocno na życzenie klienta.
" onclick="window.open(this.href);return false;
lexyms z tego co słyszałem dobrze robisz, ale 2200 zł za komplet to troche dużo jak na nasz region, dlatego chyba też cen nie podajesz na forum.

Szpila79 wykonałem usługę w tune-soft, chip+dpf, za całość zapłaciłem 1600 zł, autem jeżdziłem już na węgry i wszystko chodzi jak należy, a co najciekawsze spalanie spadło o około 1 litr, dużo, nieduzo ale zawsze coś.



lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: lexyms » śr sie 08, 2012 22:06

wydaje mnie się, że nie rozmawiałeś ze mną na temat ceny,nie wiem skąd taka informacja. Przeszukałem wiadomości i swoją pocztę nie znalazłem konwersacji z Tobą.Druga sprawa nie możesz przyrównać jakiegoś gotowca do indywidualnego strojenia na hamowni :bajer: . Jeśli twój sterownik to edc16 zapłacił byś u mnie w komplecie właśnie 1600zł. Jeśli edc17 2200. Telefon jest na mojej stronie więc nie muszę wrzucać cenników na forum.
Pozdrawiam Piotr


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

Makasa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 12, 2012 12:07

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Makasa » czw sie 09, 2012 11:54

lexyms pisze:wydaje mnie się, że nie rozmawiałeś ze mną na temat ceny,nie wiem skąd taka informacja. Przeszukałem wiadomości i swoją pocztę nie znalazłem konwersacji z Tobą.Druga sprawa nie możesz przyrównać jakiegoś gotowca do indywidualnego strojenia na hamowni :bajer: . Jeśli twój sterownik to edc16 zapłacił byś u mnie w komplecie właśnie 1600zł. Jeśli edc17 2200. Telefon jest na mojej stronie więc nie muszę wrzucać cenników na forum.
Pozdrawiam Piotr
Na temat ceny rozmawiałem z Tobą prawie miesiąc temu telefonicznie mowiłeś 2200 zł a jest to sterownik edc17, więc wszystko się zgadza.

W Tune-Sofcie, za indywidualny program, nie gotowca, tak jak wczesniej pisałem zapłaciłem 1600 zł

A swoja drogą czy do najnowszych sterowników edc17 są wogole gotowce?



szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » czw sie 09, 2012 15:21

Makasa Widze ze jesteś zadowolony z moda w Tune-Soft, z tego co wiem wszystkie mody są tam indywidualne, robione na podstawie logów dynamicznych, przynajmniej w moim przypadku tak było. A co do sterowników edc 17 to nie ma gotowców, przynajmniej tak mi się wydaje.



lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: lexyms » czw sie 09, 2012 21:49

Na hamowni trzeba trochę bardziej się napocić aby soft był wygłaskany,tu nic się nie da ukryć -dlatego wyższa cena . A z resztą po to są urządzenia aby robić to na najwyższym poziomie.

pozdrawiam Piotr


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

ventos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 14, 2012 17:55

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: ventos » śr lis 14, 2012 18:15

osobiście sam jakiś czas temu robiłem moda w http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Z uwagi że duzo jeżdzę, z przyczepiąną przyczepką, zalezało mi bardziej na podniesieniu momentu obrotowego, niż koni mechanicznych. W ubiegłym tygodniu jak jechałem z toną weglą na przyczepce, pod górkę, to nawet nie sapnął, tak jak by nie czuł że ma dodatkowe obciążenie, a wcześnie to było różnie, bez redukcji biegu nie obeszło się.
A to czy program jest robiony na hamowni, czy też tylko na logach, jak ktoś wie co robi to bez różnicy. Ważne aby program był robiony na oryginale, a nie gotowiec, tak jak robią to inni ściagajac z innego auta, czy też ruskiego neta, gdzie zagatką jest jak dlugo silnik pochodzi.



Awatar użytkownika
dawid13132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pn lip 20, 2009 23:00
Lokalizacja: Kępa Chot/lbn

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: dawid13132 » śr lis 14, 2012 23:34

Jeżeli ktos poszukuje programu zrobionego w pełni profesjonalnego podejscia i porzadnie zrobionego programu pod dany samochod, to w okolicach Lublina polecam użytkownika Lexyms( http://www.prochip.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;). Hamownia, ewentualna naprawa usterek, program pod dany samochod. Wszystko pro,zna sie na rzeczy. Polecam w 100%.
Ostatnio zmieniony sob cze 07, 2014 14:33 przez dawid13132, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój MK3: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=426225
AFN 246/470 by Prochip

passat04
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 11:58

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: passat04 » ndz mar 23, 2014 12:27

Hej ludzie apropo "tunerow" z Tomaszowa mam pytanie. Otoz mam silnik 1.9TDI PD AWX +CHIP +DUZY INTERCOOLER+TURBO GTB2260. czy polecacie ktoregos z nich który by mi to ladnie zgral?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości