gdzie kupić pewny zestaw do regeneracji turbiny

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

gdzie kupić pewny zestaw do regeneracji turbiny

Post autor: VW_seller » czw gru 10, 2015 20:24

do ceny 400zl koras to na bank chinol . kolega takiego kupił na aliexpress do turbiny ARL , przełożył skręcił z odpowiednim momentem i jeździ już 4 miesiace i nic złego się nie dzieje . podobno one są wyważane fabrycznie ,tam gdzie regenerują i jest tanio też tylko korasa zakładają i tyle .1 z 2-gą muszlą tej samej turbiny niczym się nie różni dlatego sam koras można sobie w domu przełożyć ,wielu tak już zrobiła sobie i jeździ ,sam tak kiedyś zrobiłem bo kupiłem turbo do passata b5 ahu z golfa mk3 i nie pasowało kolektorem wiec sam koras przełożyłem skeciłem i było gitara ,gosciu już chyba z 2 rok na tym jeździ i nic sie nie dzieje ,przyjeźdża do mnie czasem na wymiane rozrządu itp i nie nażeka na nia ,oleju nie ciągnie dobrze dmucha więc co ma nażekać


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

drakula500
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 22:58

gdzie kupić pewny zestaw do regeneracji turbiny

Post autor: drakula500 » czw gru 10, 2015 20:39

już 35 tys km na korasie za 400 zł, nic się nie dzieje, po chipie doładowanie 1.3b, 1Z



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Re: gdzie kupić pewny zestaw do regeneracji turbiny

Post autor: VW_seller » czw gru 10, 2015 20:55

drakula500 pisze:już 35 tys km na korasie za 400 zł, nic się nie dzieje, po chipie doładowanie 1.3b, 1Z
no widzisz :) to super .u mnie puki co siedzi ori jeszcze jak padnie tez pewnie zakupie ,na allegro też są więc pewnie tam kupie :)


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

drakula500
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 22:58

gdzie kupić pewny zestaw do regeneracji turbiny

Post autor: drakula500 » czw gru 10, 2015 21:45

ale drugi koras zregenerowałem sam, zestaw melett za 150 zł, i też hula, składałem na "punkty" :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości