Katalizator OUT

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
PrZeMo0o
Mk4 0wnerrr
Mk4 0wnerrr
Posty: 524
Rejestracja: pn sie 03, 2009 09:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Katalizator out

Post autor: PrZeMo0o » sob sty 15, 2011 10:40

Panowie mam takie pytanie ile moze byc warty kat z AGR 90km bo nie wiem czy wycinac czy nie ? Czy to wgl bedzie mi sie oplacac w jakims tam stopniu...
pzdr :pub:


ARL bez dymu nie ma ognia :D
https://www.youtube.com/watch?v=rtb1p9N1Oww
Mocna zdrowa seria ARL 0-100 :
https://www.youtube.com/watch?v=wE3clOC1cFU
oraz inne :D

LukaszMK4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 13:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Katalizator out

Post autor: LukaszMK4 » sob sty 15, 2011 11:45

ja z AGR'a dostalem niecale 200zl



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Katalizator out

Post autor: Shmatan » sob sty 15, 2011 14:01

Czy sprzedawał ktoś może swój kat lub same wnętrzności z alh? interesuje mnie oczywiście kwota którą udało mu się "wyciągnąc" :)



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14608
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Katalizator out

Post autor: Michał_1977 » sob sty 15, 2011 23:53

Shmatan, ja za całego kata z siostry ALH wziąłem w Rzeszowie 450zeta :)
Samo wnętrze kata to koszt 120zeta/kg,a więcej niż 1kg,w takim nie ma :bajer:
Kata zastąpiłem plecionką :food:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
kafar111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob paź 23, 2010 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Katalizator out

Post autor: kafar111 » pn sty 17, 2011 15:52

Ja za usunięcie katalizatora zapłaciłem 50zł. Poprosiłem o wnętrzności bo mechanik już chciał je sobie wziąć. Sprzedałem i dostałem za nie też 50zł :bigok: Czyli ładnie za darmo usunięty mam katalizator:)



Awatar użytkownika
_Bolec_
TDI <3
TDI <3
Posty: 920
Rejestracja: czw lip 15, 2010 19:21
Lokalizacja: Łowicz- okolice

Katalizator out

Post autor: _Bolec_ » pn sty 17, 2011 17:17

wcale nie ładnie, ja po takiej operacji byłem + 100zł a wycinał mi mechanik za free;p



Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Katalizator out

Post autor: twardy » śr sty 19, 2011 15:53

Nie wyłupywać katalizatorów , całe puchy sa więcej warte :hmm:


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

mxsebek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:09
Lokalizacja: Koszalin

Katalizator out

Post autor: mxsebek » śr sty 19, 2011 16:51

Całe więcej warte ale ja uznałem że zostawię coby ktoś kiedyś gdzieś przez przypadek się nie czepił że nie ma kata :grin: , a wkład od ALH sprzedałem na allegro chyba za 350zł (wyjąłem kata rozciąłem puchę wyjąłem wkład i puchę zespawałem, ciąłem po fabrycznych spawach więc po całej operacji nie ma ani śladu, a i w środek wspawałem rurę bo podobno lubi jakieś dziwne dzwięki wydawać pusta pucha) Za to gwizd turbinki teraz nie zastąpiony :okej:


mxsebek

Awatar użytkownika
Art'ek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 820
Rejestracja: pn paź 26, 2009 11:24
Lokalizacja: Rybnik

Katalizator out

Post autor: Art'ek » pn sty 24, 2011 01:05

za kata z Bkc 2004 r ile powinienem dostac ?? wie ktos :chytry:



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Katalizator out

Post autor: piori » pn sty 24, 2011 10:37

Art'ek, najlepiej popatrzeć po zakończonych aukcjach allegro http://allegro.pl/listing.php/search?bu ... nge_view=1" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
JakPodglosnisz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:12
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Katalizator out

Post autor: JakPodglosnisz » wt sty 25, 2011 22:02

Ja wywaliłem kata za darmo i teraz czas na sprzedaż. Ogólnie wrażenia pozytywne. Auto lepiej się zbiera, nie kopci, chodzi troszkę głośniej. Orientuje się ktoś mniej więcej ile powinienem dostać za kata z AHU? Macie może do polecenia gdzieś na śląsku kupców na mój katalizator? Pozdrawiam, JakPodgłosnisz.



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Katalizator out

Post autor: hyper74 » czw sty 27, 2011 00:09

Dziś wyciąłem katalizator ... faktycznie auto trochę lepiej się zbiera... teraz mam katalizator na sprzedarz silniki ATD / AXR jaki koszt.... za wymiane znaczy się wycinkę i wstawienie takiej atrapy z rurą trochę zwężoną na małym kawałku zapłaciłem 140pln.... teraz sprzedam kata :)


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Katalizator out

Post autor: bongo » czw sty 27, 2011 20:39

A mnie ktoś uprzedził i kata nie było,w sensie wnętrza :crazy:
Wjechał gość z firmy tłumikarskiej na kanał,pyta czemu chcę wyciąć,czy słaby?Ja że nie,bo prawie 150 koni jest,a koleś mówi że wcale tego nie odczuł podczas wjazdu na kanał,jeszcze na wstecznym :rotfl:



Awatar użytkownika
tomko91
FaKeR Lubuskie
FaKeR Lubuskie
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 19:01
Lokalizacja: FKR Gronów okolice Zielonej Góry

Katalizator out

Post autor: tomko91 » czw lut 03, 2011 18:24

Chłopaki zasięgnąłem języka i mam takie wrażenie, że czy kat w dieslu musi być to zależy od stacji. Prawda jest taka że w naszych leciwych dieslach kat nie jest wymagany. U mnie są dwie stacje, właściwie to w Krośnie Odrzańskim pojechałem na jedną "niebieska" i facet powiedział że nie będzie problemu na przeglądzie z dieslem jeśli kata nie będzie on się nie przyczepi ponieważ jak już mówiłem nie jest wymagany. No ale uchachany pojechałem na drugą czerwoną stacje i facet powiedział mi tak " no co Ty bracie jeśli oryginalnie w aucie katalizator był a ty przyjedziesz do mnie z wyciętym i rurą w jego miejscu to nie przejdziesz przeglądu" uzasadnił to tym że jeśli oryginalnie był to tam ma być i koniec u niego przeglądu bym nie przeszedł. Dlatego wycwaniłem się i kupiłem za 20 zł ori kata bez wnętrzności pustą puszkę i jakoś po weekędzie będę spawał. Powiedzcie mi proszę jasno kilka rzeczy bo przeczytałem cały ten temat i mam "bajlando w głowie"
1. jeśli będzie sama puch to jakie dźwięki będę słyszał? będzie coś dzwonić i gwizdać czy tak jest tylko jak wspawam samą rurę dodam że mam mk3 tdi silnik 1Z nie chcę żeby okazało się że będzie chodził jak traktor mam nadzieję że dźwięki są do przyjęcia co?
2. Tak jak mówiłem mam kata z 1Z-ta i chciałbym wiedzieć ile za niego dostane i gdzie go najlepiej sprzedać mieszkam w woj. Lubuskim

proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam :bigok:


MOJE MK3 OBADAJ I POWIEDZ CO MYŚLISZ=> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=385778" onclick="window.open(this.href);return false;

Odważni nie żyją wiecznie a ostrożni nie żyją wcale...
I pamiętaj aby nigdy nie jeździć szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości