Silnik ASZ + komputer AJM = problem

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Mk3GeorgeMk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: wt cze 21, 2011 20:14
Lokalizacja: Wejherowo

Silnik ASZ + komputer AJM = problem

Post autor: Mk3GeorgeMk3 » czw sie 30, 2012 13:57

Witam. Mam problem, mianowicie ponad rok temu kupiłem sobie Golfa III z zatartym silnikiem 1,9TDI PD jak twierdził właściciel silnik ten miał 130KM , OK , kupiłem drugi silnik też 130 konny z sharana o oznaczeniu ASZ , wyglądało na to samo, niedawno okazało się że pierwszy silnik który był w samochodzie byl to silnik 115KM o oznaczeniu AJM , stwierdziłem to po osprzęcie silnik , po numerach silnika, głowicy i pompowtryskiwaczy oraz po numerach sterownika .

Teraz sedno sprawy : Czy silnik 130KM ASZ z komputerem od silnika 115KM ma 115km ?
Jeśli tak to czy sam mogę wgrać sobie oryginalny wsad ze sterownika ASZ ? Zaznaczam ze w tym komputerze jest zdjety imo, wyłączone moduly od pasów, trakcji bo wiadomo że w golfie 3 tego nie ma i czy po wgraniu nowego wsadu wszystko nie zniknie ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.


Sprzedam części silnikowe do 1,9TDI 115KM AJM - tłoki , korby, blok, głowice itp..

Awatar użytkownika
roman_tyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 27, 2006 19:44
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Silnik ASZ + komputer AJM = problem

Post autor: roman_tyk » sob wrz 01, 2012 19:58

Sprawdz numery obu sterowników, jesli roznia się tylko ostatnią literką mozesz sprobować wgrać inny wsad. Szansa ze nie wstanie zawsze istnieje, dlatego przydałby sie programator:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości