Prośba o analize logow [golf 4] [axr]

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

orlowkam1101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 15, 2017 14:48

Prośba o analize logow [golf 4] [axr]

Post autor: orlowkam1101 » czw cze 15, 2017 15:31

logi golf.JPG
Witam,

Mam problem z przechodzeniem silnika w tryb awaryjny. Po włączeniu / wyłączeniu silnika problem ustepuje na jakis czas. Auto przechodzi w stan awaryjny w momencie kikdownu na 5-tym biegu. Zauwazylem, ze jesli dotykam delikatnie gazu i bardzo lekko przyspieszam, moge rozpedzic sie do predkosci maksymalnej jaka moze osiagnac auto.

Po podlaczeniu auta do kompa wywala błąd 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Auto przyspiesza dosc zwawo, nie ma problemu z odpalaniem oraz nie kopci do czasu przejscia w tryb serwisowy.

Logi dynamiczne zalaczam w excelu. Btw. wydaje mi sie, ze przeplywomierz nie podaje poprawnych wartosci, ale prosze o analize bardziej doswiadczonych kolegow z forum
logi golf.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
rotkeh
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: sob cze 13, 2009 13:34
Lokalizacja: Zamość/Grójec

Prośba o analize logow [golf 4] [axr]

Post autor: rotkeh » sob cze 17, 2017 11:00

Zacznij od tego tematu i zrób logi zgodnie ze sztuką.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=562817" onclick="window.open(this.href);return false;


Było 259Nm/112KM jest 308Nm /145KM Made in Daron7

saper30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn lis 30, 2009 23:15
Lokalizacja: radom

Re: Prośba o analize logow [golf 4] [axr]

Post autor: saper30 » ndz cze 18, 2017 22:08

Miałem podobnie w AHF jak przekroczyłem 120 km tryb awaryjny sie załączał, u mnie trzeba było turbo wyciągać i regenerować, łopatki od turbiny się zawieszały.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości