Zmiana sprężyn a DCC

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Zmiana sprężyn a DCC

Post autor: Piaseczeq » śr sty 10, 2018 19:11

Hejka !

Mam mk6 GTI na DCC 150k przelotu auto od nowości w Polsce itp. Prosze o konstruktywne opinie tych którzy mają zmienione sprężyny w DCC na Eibach/Tein/H&R itp i używają auto jako daily car. Czy zawias wtedy wymaga jakiegoś serwisu ? Czy DCC wogóle się jakoś serwisuje ?
Boje się że amor dostaje wtedy w palnik przy obniżeniu na spręzynach szczególnie na naszych wspaniałych drogach.


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

milyy
..
..
Posty: 823
Rejestracja: pn maja 19, 2014 13:18

Zmiana sprężyn a DCC

Post autor: milyy » ndz sty 14, 2018 01:16

Zgłebiałem temat bo tez będę miał DCC i chce obniżyć auto wiec nie ma problemu z instalacja sprezyn obnizajacych do DCC. Z tego co wiem najlepiej sprawdza sie Eibach pro kit,i standardowe sprężyny są dla niego OK.


Był: VW Polo 6N2, VW Golf 4, VW Golf 5,VW Passat B6, VW Golf 7, jest VW Jetta i VW GTI Performance 2018

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Zmiana sprężyn a DCC

Post autor: Piaseczeq » ndz sty 14, 2018 15:25

Własnie mam zamiar włożyć Pro kit albo Sport line. wiem że napewno amortyzatory w jakimś stopniu ulegną większemu zużyciu bo pracują w innym zakresie po montażu sprężyn. Kwestia tylko czy trafi je szlag po 50k kilometrów czy szybciej :)


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

milyy
..
..
Posty: 823
Rejestracja: pn maja 19, 2014 13:18

Zmiana sprężyn a DCC

Post autor: milyy » ndz sty 14, 2018 17:56

W poorzednim Golfie miałem Eibach Pro Kit ale bez DCC i założyłem je jak mialem na liczniku niecale 2k tys km chyba. Przed sprzedażą pojechalem do ASO na sprawdze ich zużycia - na liczniku 45kkm i z badania wyszlo ze stan bardzo dobry.Czyli na amortyzatory mialo to niewielki wpływ przez prawie 40kkm.
Reasumując Eibach chyba jest najlepszym rozwiazaniem i teraz tez go zaloze.
Mam nadzieje ze pomoglem. :pub:


Był: VW Polo 6N2, VW Golf 4, VW Golf 5,VW Passat B6, VW Golf 7, jest VW Jetta i VW GTI Performance 2018

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Zmiana sprężyn a DCC

Post autor: MAPET » pn mar 05, 2018 23:23

mozna uzyc szczegolnie pro kit sportline szybciej wykoncza taki amor niezaleznie czy ma dcc czy nie


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości