golf 4 kyb agx - sprężyny -30mm?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

pietera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pt lut 26, 2016 20:38

golf 4 kyb agx - sprężyny -30mm?

Post autor: pietera » ndz kwie 30, 2017 21:55

Witam. Jak w temacie czy springi -30mm będą ok z tym amorki , czy dosyć szybko padną, będzie źle się jeździć?
Myślę o eibach/h&r...
Jakieś sugestie...?

Dzięki za odp.


MK4 TDI ALH 235/447 :okej: :hmm:

zaropiałek ASV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 11:12

Re: golf 4 kyb agx - sprężyny -30mm?

Post autor: zaropiałek ASV » pt maja 05, 2017 08:58

Mam dokladnie taki zestaw (eibach -30 i kyb agx), zanim kupiłem to czytalem i ogolnie amorki daja rade wiec kupilem wlasnie z tymi springami bo tak polecaja jako ze te amorki moga przyjac max -30. Na poczatku jezdziłem na ustawieniu "fabrycznym" na 2 i sie zdziwilem ze tak fajnie te amory trzymaja, moze dlatego ze wczesniej w aucie był gwint mts, w sumie nawet nie ma co porównywac do tego co było wcześniej wiec nie bede sie rozpisywał. Teraz niedawno przestawiłem na max twardo i komfortu nie ma ale jeszcze lepiej prowadzi sie w zakrętach, bardzo szybka reakcja na ruchy kierownica, autem nie buja mimo ze jeszcze mam zimówki. Springi jeszcze minimalnie siadły od zakupu i uwazam ze jest bardzo dobrze po naszych drogach, zawias dobrze wybiera ale i trzyma jak trzeba. Jestem zadowolony.



pietera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pt lut 26, 2016 20:38

golf 4 kyb agx - sprężyny -30mm?

Post autor: pietera » śr cze 07, 2017 23:26

Sorry ze nie odpisałem. .. nie ma efektu ping ponga? Lub na większych zagłębieniach przód nie odbija się? Aż czuć odbicie amorka?


MK4 TDI ALH 235/447 :okej: :hmm:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości