Tylna belka golf 3

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

lukasz950708
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 24, 2017 19:04

Tylna belka golf 3

Post autor: lukasz950708 » śr kwie 26, 2017 20:22

Witam,
Proszę o pomoc ponieważ na forum nie znalazłem nic czego szukam. Mianowicie rozchodzi mi się o to że po wymianie amortyzatorów i sprężyn zawieszenie mi dziwnie "siedzi". Dziwi mnie to no bo wcześniej miałem go obnizonego na sprężynach (zasługa poprzedniego właściciela) ale nastał czas na wymianę ww części więc postanowiłem wstawić oryginalne. Wydaje mi się że po wymianie sprężyn i amortyzatorów tył auta usiadł jeszcze bardziej jak na poprzednich częściach. Pojezdzilem 2 miesiące bez reagowania no bo zawieszenie musi się ułożyć po wymianie. Przód mi osiadł troszkę lecz nie wiem co mam poczynić z tyłem. Zbliża się wymiana kół na 16" i chce wiedzieć czy je będzie jakiegoś problemu. Jeśli byłaby możliwość uzyskać informacji czy może jest coś z tylną belka w aucie ? Czy jest może ona regulowana w jakiś sposób? Oglądałem zdjęcia belek tylnych golfa na internecie i odnoszę wrażenie jakby można było go wyregulowac za pomocą właśnie tylnej belki. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem co mam o tym sądzić. Nie znam się jakoś wybitnie na tym więc piszę o pomoc :)



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Tylna belka golf 3

Post autor: k3fir » sob maja 13, 2017 23:07

Takie sprężyny lub amortyzatory. Oryginalne tzn jakie?



krystpp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 15, 2018 11:06
Auto: Volkswagen Golf

Re: Tylna belka golf 3

Post autor: krystpp » wt maja 15, 2018 11:23

Odkopuję temat ale jeśli ktoś szukał by jeszcze specjalistów typowo od tylnej belki mogę polecić link. Miałem problem z zawieszeniem w swoim aucie i okazało się, że tylna belka była uszkodzona. Naprawa trochę kosztowała ale teraz jeżdżę zupełnie bezproblemowo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości