MK3 Variant kit obniżający.

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

PabloEscobar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 02, 2017 14:14

MK3 Variant kit obniżający.

Post autor: PabloEscobar » pt mar 17, 2017 12:42

Witam, kupiłem variata mk3 i jak to często bywa przyszedł czas na mody :hmm: . Chcę go obniżyć ale na razie nie chce się pakować w gwint, zdecydowanie wolałbym kit np. -40, ponieważ nie zależy mi na całkowitym położeniu samochodu. Szukałem na allegro, olx i innych stronach sprężyn firm MTS\TA-Technix itp. itd. i wszędzie piszą że pasuje do mk3 za wyjątkiem właśnie varianta. Wiem że u mnie jest inne tylne zawieszenie i stąd moje pytanie: czy znajdę gdzieś jeszcze w miare niedrogi (do 500zł) kit obniżający do varianta?
Szukałem na forum, google i nic konkretnego nie wyskoczyło, niby są jakieś tematy ale sprzed kilku lat i ciężko jest coś wywnioskować, chyba że coś przeoczyłem. Jeżeli ktokolwiek coś wie na ten
temat, będe wdzięczny za każdą wskazówkę gdzie mogę dostać coś takiego. :pub:

Edit: ziomek mówi że varianty mają regulowaną belkę. Ktoś może to potwierdzić?



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: MK3 Variant kit obniżający.

Post autor: matisim » wt kwie 18, 2017 19:25

Idzie znaleźć, powiem więcej, mam sprężyny na tył mts -60, sprzedaje bo kupiłem gwint. Miałem je na ori Amorkach A z przodu był cały komplet Amory i sprężyny mts, różnica w pracy duża, tył jest na pewno bardziej komfortowy na ori Amorkach niż na tych od mts.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości