1.8t AGU Strzela z tłumika Mocno Ogniem

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

AGUPiotr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 03, 2017 22:37

1.8t AGU Strzela z tłumika Mocno Ogniem

Post autor: AGUPiotr » pt maja 05, 2017 19:33

Witam taki problem auto strzela z tłumika i tak konkretnie nigdy program nie był robiony ani nic
cewki świece przepławka nowa rozrząd wymieniany łańcuszek napinacz sonda też wymieniona na nową.
Strzelał nawet jak miałem pęknięte turbo auto w ogóle nie jechało nic jak 1.4
a teraz zmieniłem turbo od AUM i strzela jeszcze mocniej nawet po wycięciu kata nie wiem cos jest grane
szukam na każdym forum co i jak i nic nie mogę znaleźć przyczyny strzela nawet ogniem dosyć mocno jak na anti-lagu
turbo bije od 0.8 i spadek na 0.6, 0.5

Auto jest po swapie z 1.4 16v na 1.8t AGU pompa paliwa została od 1.4 możne to przyczyna albo co bo juz sam nie wiem
samochód ani nie szarpie ani nie braknie mocy jedzie jak trzeba tak mi się wydaje do 200 spokojnie ciągnie



borzo
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 11, 2012 18:12
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

1.8t AGU Strzela z tłumika Mocno Ogniem

Post autor: borzo » wt maja 09, 2017 10:36

też mam swap z 1.4 tylko że na ARZ i też mu czasem się strzeli.. więc podepnę się pod temat



Awatar użytkownika
talib9412
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 16:32
Lokalizacja: DTR Rościsławice, Oborniki Śląskie

Re: 1.8t AGU Strzela z tłumika Mocno Ogniem

Post autor: talib9412 » czw maja 11, 2017 07:27

AGUPiotr pisze:Witam taki problem auto strzela z tłumika i tak konkretnie nigdy program nie był robiony ani nic
cewki świece przepławka nowa rozrząd wymieniany łańcuszek napinacz sonda też wymieniona na nową.
Strzelał nawet jak miałem pęknięte turbo auto w ogóle nie jechało nic jak 1.4
a teraz zmieniłem turbo od AUM i strzela jeszcze mocniej nawet po wycięciu kata nie wiem cos jest grane
szukam na każdym forum co i jak i nic nie mogę znaleźć przyczyny strzela nawet ogniem dosyć mocno jak na anti-lagu
turbo bije od 0.8 i spadek na 0.6, 0.5

Auto jest po swapie z 1.4 16v na 1.8t AGU pompa paliwa została od 1.4 możne to przyczyna albo co bo juz sam nie wiem
samochód ani nie szarpie ani nie braknie mocy jedzie jak trzeba tak mi się wydaje do 200 spokojnie ciągnie
Wrzuć logi dynamiczne wszystko się okaże :D



dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: 1.8t AGU Strzela z tłumika Mocno Ogniem

Post autor: dzygi » czw maja 11, 2017 07:41

https://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=29289" onclick="window.open(this.href);return false;

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości