Brak odcięcia paliwa

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

nekawrc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 12, 2015 16:54

Brak odcięcia paliwa

Post autor: nekawrc » ndz kwie 12, 2015 17:19

Witam.,
Mam golfa 1.8 20v turbo ARZ 150 konny 2000r. Żeby nie było to już trzecie auto, które modyfikuję był leon cupra R i mini cooper supercharger. Klienci zadowoleni bajka. Teraz mam problem taki z golfem a mianowicie nie ma odcięcia paliwa obroty dochodzą do 7000 i nie idzie dalej aż do odcięcia. Auto jest po reemapie +35 zmieniona mapa w ecu. Auto ma otwarty wylot 2.5 cala. Rura od kolektora do ostatniej puchy wydechu. Zabudowana druga sonda, dolot otwarty, dobrany filtr powietrza. Silnik ma swój mały filterek osobny. Wymieniony przepływomierz i wtryski paliwa bo pokazało na kompie ze jest z tym problem.teraz w sobote podłączałem go do kompa i jest czysto żadnych błędów. Zakupiłem wtryski paliwa simens 630cc i duży intercooler jedzie pompa paliwa dobrana do wtryskow tylko czy zakladać...



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Brak odcięcia paliwa

Post autor: bugalon » czw kwie 16, 2015 21:27

Możesz sie troche ogarnac i napisac po polsku o co Ci chodzi? Jakie znowu odciecie paliwa? Co ty ten silnik chcesz krecic powyzej 7k rpm? Wiesz w ogole czym skutkuje zmiana wtrysków i pompy bez dedykowanego remapu pod to?

Zastanawiam sie czy tego posta nie wywalić bo zalatuje gimbazą aż miło .......


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
daniel0098
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt mar 12, 2013 12:37
Lokalizacja: Wrocław

Brak odcięcia paliwa

Post autor: daniel0098 » śr kwie 22, 2015 06:54

zmiana wtrysków nie da Ci odcięcia paliwa a 1.8T seria nie posiada odcięcia paliwa a chodzi Ci z pewnością o słynne "łutututututu" takie rzeczy ustalisz tylko programem i z tego co wyczytałem to zmienili CI mapę, lecz nie ustawili odcięcia paliwa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości