Nawigacja ADAYO CE4KC8

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

lagocky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 22, 2015 16:02

Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: lagocky » śr mar 25, 2015 21:12

Panowie od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Golfa Mk 5 z 2004 roku
Seryjnie mam zamontowane radio rcd 300, chciałbym wymienić je na ADAYO CE4KC8 na internecie jest wiele opinii dobrych i złych.
Czy ktoś z forumowiczów jest posiadaczem takowej stacji ? Jakieś opinie ? Czy może polecacie coś innego do max 3000 zł.
Zależy mi na możliwości wgrywania różnych map.



mirek288
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 04:44

Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: mirek288 » sob kwie 04, 2015 07:37

Witam kolegę czy koniecznie musi to być ADAYO??? Ja posiadam zupełnie inną stację multimedialną z interfejsem win 8 Powiem ci że dałem dużo mniej kasy i lepiej gra i nie gubi fal fm tak jak to robi ADAYO CE4KC8, i w dodatku ma canbusa :bajer: Posiadam ją 5 miesiąc i śmiga szybko aż miło, Oczywiście możesz wgrać wszystkie mapy jakie są dostępne na rynku. I co ciekawe robi niesamowite wrażenie na znajomych za sprawą nowoczesnej grafiki win8 :hmm: Odświeżyłem historie i masz linka na to cudo http://allegro.pl/radio-dvd-gps-win-8-v ... 96753.html" onclick="window.open(this.href);return false; ,



donatello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 30, 2015 10:33

Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: donatello » czw kwie 30, 2015 14:04

Osobiście sądzę, że jakość map w Adayo jest kiepska i po jakimś czasie człowiek zauważa że konkurencja nie śpi. Nabyłem nowość od [url]http://www.****.eu[/url] i jest w fazie testu od 3ech miesięcy. Póki co dają radę.

[edit]Nie reklamujemy sklepów bez uzgodnienia z administracją.



Awatar użytkownika
dams
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 01, 2015 19:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: dams » pt maja 01, 2015 19:50

Witam,
Kolego absolutnie odradzam zakup tego radia. Zakupiłem go w ubiegłym roku i począwszy od samego radia a kończąc na sprzedawcy i serwisie to totalna porażka. Jeżeli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam Damian



MichalTTSI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 16:56

Re: Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: MichalTTSI » ndz cze 28, 2015 17:03

Witam, Panowie szukam nawigacji do Golfa 6
Zastanawiam się nad stacją na Androidzie lub coś w stylu tego ADAYO CE4KC8 lub N-VOX
Znajomy kupił urządzenie na Androidzie ale niestety nie wyświetla czujników cofania i klimatyzacji, urządzenie notorycznie się zawiesza i trzeba je ciągle resetować, czy macie może coś sprawdzonego czym warto się zainteresować ?


Z góry dziękuję ,
Pozdrawiam.



MichalTTSI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 16:56

Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: MichalTTSI » pn sie 31, 2015 09:50

Witam, od miesiąca posiadam nawigację ADAYO CE4KC8 - urządzenie działa bardzo szybko i posiada wiele funkcji, niektóre z nich zaskoczyły kolegę z forum kiedy zobaczył wyświetlanie czujników cofania oraz klimatyzacji,:)
Mam małe porównanie do urządzenia na Androidzie które właścicielem jest Rafcio, pierwsza sprawa w ADAYO rewelacyjnie działa radio, żadnych trzasków oraz uciekania sygnału, - nawigacja działa szybciej niż można by się spodziewać, na początku miałem problemy z wyborem ścieżki ale dałem radę , co ciekawe w firmie gdzie kupiłem urzadzenie oglądaliśmy Blaupunkta Philadelphia który kosztuje 3500zł i z wyglądu , funkcje menu sa w 99% identyczne ! po miesiącu jestem mega zadowolony, w porównaniu do stacji z Androidem z przepaść w jakości dźwięku odbioru radia , prędkości uruchamiania się oraz prędkości odpalania mapy, na ciepło mapa załącza się po 2 sek !
Kolega Rafcio nagrał film porównawczy i niebawem go zamiescimy ( trzeba tylko wyciąć niecenzuralne słowa) :)..podziękowania także dla osób które pomogły i zamontowały urządzenie :pub:



Cienkis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 16, 2016 13:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Nawigacja ADAYO CE4KC8

Post autor: Cienkis » wt sie 16, 2016 22:14

Witam, czy montując radio Adayo CE4KC8 muszę wymieniać też getaway na nowszy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości