Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
bomba25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 20, 2011 23:09

Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Post autor: bomba25 » pt mar 13, 2015 22:20

Witam , Stała sie przykra sprawa z poczatku tygodnia(okolice Opola) . Miałem wystawione felgi Dekle z Mercedesa zadzwonił gosc i mowi CZy moze po nie przyjechac jego kierowca a on zrobi potwierdzenie przelewu i wysle mi na maila . Troche w tym mojej winy ale tak w skrócie Felg niema a Kasy tez nie takze zgłaszam sie z prosba o Pomoc . Na przekazie pocztowym był adres z Krakowa i tylko takie przypuszczenia ze moze byc z Małopolskiego bo wymyslił CIekawy adres Ul. NIebyla 14/8 31-763 Kraków Takze gdyby ktos wybierał gdzies na giełde albo cos widział prosze o informacje Felgi moze sprzedac gdziekolwiek albo zostawi je u siebie chociaz watpie. Mój numer telefonu 663124270
Felgi były wypolerowane naciagniete nowe opony a srodki pomalowane na różowo. dzieki

Obrazek



Pani1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 19, 2015 13:07

Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Post autor: Pani1 » pn mar 30, 2015 11:45

Co chwilę słyszę o tego typu kradzieżach. Skąd się to bierze? Czy nasza policja naprawdę nic nie robi z takimi sprawami? Kurcze po co w takim razie cokolwiek mieć jak ktoś może Ci to w każdej chwili bezkarnie ukraść?



Awatar użytkownika
Pawel-7r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: pn wrz 15, 2014 06:38
Kontakt:

Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Post autor: Pawel-7r » sob kwie 04, 2015 21:03

To nie te?

Felgi Monoblok 18 AMG z Nowymi Oponami
http://olx.pl/oferta/felgi-monoblok-18- ... 9hQip.html" onclick="window.open(this.href);return false;


https://www.facebook.com/Golfr500/" onclick="window.open(this.href);return false;

Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Post autor: Eyk88 » ndz kwie 05, 2015 12:16

Chyba nie te, spójrz na otwory na śruby. Na kradzionych spolerowane brzegi a w tych z aukcji kąt ostry.



PiotrDWR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: sob lis 27, 2010 11:21

Skradziono Felgi , Dekle z Mercedesa AMG

Post autor: PiotrDWR » pt kwie 17, 2015 15:28

Prosta zasada, nie ma pieniędzy na koncie albo w łapie, nie sprzedawaj.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości