Uszkodzenie lusterka

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

_Johny_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 11, 2016 18:50

Uszkodzenie lusterka

Post autor: _Johny_ » śr kwie 12, 2017 18:06

Od jakiegoś czasu jeżdżę w dystrybucji ale pech chciał że w lutym stuknąłem się lusterkami z innym uczestnikiem ruchu też busem, on próbował uciekać ale po kilkunastu kilometrach dogoniłem dziada i zatrzymałem spisaliśmy dane szef miał załatwić ale nie zrobił nic w tym kierunku i tak jeżdżę z połamaną obudową i wyrwanym kierunkowskazem. I dzisiaj przypier... się do mnie chłop że 3 razy rozwaliłem mu lusterko na mojej trasie (trasy są stałe powtarzalne) zrobił mi zdjęcia blachy i uszkodzonego lustra. Teraz się trochę obawiam że przez głupotę mojego szefa ja oberwę i będę ciągany po jakichś sądach. Aha lusterko było wcześniej połamane bo odziedziczyłem auto po innym kierowcy. Co może mi w najgorszym przypadku grozić.



hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Uszkodzenie lusterka

Post autor: hak64 » śr kwie 12, 2017 18:30

Mandat, jeśli od zdarzenia nie upłynęło więcej niż 14 dni, lub wniosek do sądu, jeśli upłynął termin i nie można już zastosować postępowania mandatowego.


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Uszkodzenie lusterka

Post autor: doggie » śr kwie 12, 2017 18:55

współwina, żadnego sądu nie będzie, przede wszystkim nie bierz winy wyłącznie na siebie



_Johny_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 11, 2016 18:50

Re: Uszkodzenie lusterka

Post autor: _Johny_ » czw kwie 13, 2017 08:39

Nie ma mowy o mojej winie bo nigdy się nie stuknąłem z takim samochodem o którym on mówi, poza tym mam oświadczenie z lutego gdy stuknąłem się z innym busem. Facet sobie po prostu znalazł jelenia bo zobaczył pęknięte lusterko.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości