Zgubiony dowód osbisty - co zrobić ?

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Zgubiony dowód osbisty - co zrobić ?

Post autor: doggie » pn sty 31, 2011 15:02

Vii, nie wiesz czemu? :bajer: bo to jest POLSKA przecież :hmm: Generalnie przypadek o którym wspominasz faktycznie się wydarzył, co do sądu że nakazał zapłacić należność to jesteś w błędzie, sąd nie nakazał tylko wydał wyrok przychylny bankowi który może się ubiegać o należność. Masz rację ze jest to oczywiście chore i wydarzyć się może tylko w Polsce, natomiast trzeba by poczekać do definitywnego rozwiązania sprawy, jest jeszcze przecież droga odwoławcza a w ostateczności Strasburg



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Zgubiony dowód osbisty - co zrobić ?

Post autor: doggie » pn sty 31, 2011 15:05

Kri$ pisze: A czy ja mówię o rozboju na zasadzie "dawaj portfel albo kosa"?
Czy nie ma w tym kraju kieszonkowców? ...

żadna różnica



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Zgubiony dowód osbisty - co zrobić ?

Post autor: Vii » pn sty 31, 2011 15:44

doggie pisze:co do sądu że nakazał zapłacić należność to jesteś w błędzie, sąd nie nakazał tylko wydał wyrok przychylny bankowi który może się ubiegać o należność.
Naturalnie o to chodzi,i zle to nazwałem po prostu. Ale tak jest i nawet dodam, ze słyszałem o nie jednym takim przypadku a nawet o kilku kazdy kończył sie tak samo sąd wydał prawomocny wyrok ze bankowi nalezy sie spłata kredytu wraz z odsetkami, gęsto i czesto odsetki były mega wielkie w zwiazku z wielkimi zaległościami w spłacaniu owego mitycznego kredytu dla osoby zainteresowanej.
doggie pisze:jest jeszcze przecież droga odwoławcza a w ostateczności Strasburg
Droga odwoławcza i sąd najwyzszy to myśle ze tylko przedluzenie sprawy, a nie przedawnienie ani pozytywne rokowanie na rownie pozytywne zakonczenie, sąd najwyzszy przychyli sie opini sądu w którym działa sie sprawa. Bo kur *** stwo to kur *** stwo i ono zawsze bedzie stało za soba murem i ku** kur** ie nie wytknie błedu :)

ogolnie tak jak mówisz Doggie TO JEST POLSKA kraj w którym tylko nielicznym sie udaje albo politykom :rotfl:



Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Zgubiony dowód osbisty - co zrobić ?

Post autor: Magnez » wt lut 01, 2011 19:57

Dzięki Panowie za odp :pub:

Zgubienie zgłoszone na Urzędzie Gminy i banku :bajer: Na Policji też byłem i panowie z wielkimi problemami :grrr: przyjęli zgłoszenie


Mam nadziej że w moim przypadku odbiorę nowy dokument i na temat się zakończy. Pozdr


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości