Fotka zrobiona przez fotoradar

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10537
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » sob mar 28, 2009 17:48

tomekzabrze pisze:z tym sie nie zgoidze ze wlasciciel jest tylko jeden. jak auto jest nba 4 osoby po 25 % kazde to dlaczego wlascicel ma byc tylko jeden dlaczego akurat ma byc obciazony ten pierwszy z dowodu ? cos mi sie tu nei zgadza tak nie moze byc
A co w tym tak trudnego, że ci się nie zgadza? 2, 3, 4 czy 5 - żadna różnica, dla przykładu: mam drugi samochód akurat m-ki Renault (Żaba), 50% auta jest moje, 50 % auta jest żony - współwłasność małżeńska, proste chyba, co nie? Odpowiedz mi proszę, dlaczego ja jestem właścicielem a żona współwłaścicielem (lub odwrotnie - bez znaczenia), odpowiesz mi pewnie, że byłem pierwszy na umowie kupna sprzedaży - TAK, ale na umowie pisałem JA - właściciel, ŻONA - właściciel - nie wymieniłem nikogo na umowie jako WSPÓŁWŁAŚCICIEL
z tym sie nie zgoidze ze wlasciciel jest tylko jeden. jak auto jest nba 4 osoby po 25 % kazde to dlaczego wlascicel ma byc tylko jeden
masz rację, właścicieli bogłoby być 10-ciu, ale zawsze jeden w dowodzie rejestracyjnym będzie figurował jako właściciel.
Ostatnio zmieniony sob mar 28, 2009 17:51 przez doggie, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości